В Італії наступний тур Серії А під загрозою. Все через високу ймовірність масштабної епідемії коронавірусу на півночі країни.

Минулого вікенду було перенесено 4 матчі 25-го туру, які мали відбутися у провінціях Венето та Ломбардія. Через це не зіграла і Аталанта Руслана Малиновського, яка мала провести домашній поєдинок. За офіційними даними, недугу вже діагностовано у 155 осіб. Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте заявив, що перенесення матчів і наступного футбольного туру, як і усіх інших масових та спортивних подій, зараз розглядається.

Я не думаю, що всього за тиждень ми могли би настільки сповільнити зараження, щоб відновити спортивні змагання. Ми постійно стежимо за ситуацією і оцінюємо її. Подивимося за темпами поширення інфекції і тоді оцінимо необхідність перенесення матчів наступного тижня, – цитує Джузеппе Конті RAI.

Вітермінування поєдинків стосуватиметься не тільки Серії А, а й усіх професійних та аматорських ліг Італії і, ймовірно, матчу Ліги Європи між Інтером та Лудогорцем. Щодо останнього питання наразі відкрите, адже сторони також розглядають варіант із проведенням матчу без глядачів.

Читайте також: Хто має платити за VAR в українському футболі? Ексклюзив ПРОФУТБОЛа

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

А кому ж потрібен невдаха? Ніхто не хоче купувати гравця-розчарування Ліверпуля

Придбали трохи більше, ніж за 6 мільйонів, а тепер намагаються продати хоч комусь …