Шахов б’є Чигринського. Український фінал у Кубку Греції

Матч, який для українських вболівальників в будь-якому разі завершився би приємною звісткою. У фіналі Кубка Греції зійшлися команди, у складі яких грають наші легіонери. Євген Шахов та Євген Хачеріді у ПАОКу та Дмитро Чигринський у АЕКу.

В основі знайшлося місце тільки двом: Шахову і Чигринському. Хачеріді вже за звичною традицією не потрапив навіть до заявки на матч. ПАОК вже гарантував собі чемпіонство у Греції, тому у статусі фаворита фіналу і вів гру з позиції сили. Щоправда, дуже довго цю силу номінальним господарям ніяк не вдавалося матеріалізувати. Гол прийшов лише у компенсований до першого тайму час. Пелкас прорвався флангом та виконав простріл у центр штрафного майданчика. Акпом відгукнувся на передачу і в падінні ножицями переправив м’яч у ворота.

Після перерви АЕК зробив спробу змінити перебіг подій. Тренер команди Чигринського по ходу тайму випустив бразильця Гало, який мав додати руху попереду. Однак усі тактичні та кадрові зміни АЕКа ніяк не позначалися на результаті. За 10 хвилин до фінального свистка стався неприємний епізод. Капітан ПАОКа Пелкас не зміг продовжити гру, півзахисника вивезли з поля. Цікавий момент стався дещо згодом у штрафному майданчику ПАОКа. У боротьбі зійшлися Шахов і Чигринський. Євген намагався дещо обхопити суперника. Чигринський завалився на газон і вимагав пенальті, але арбітр промовчав.

ПАОК теж мав свій шанс на останніх хвилинах зустрічі, та удару злету Лімніоса бракувало точності. Арбітр матчу додав аж 6 хвилин до основного часу другого тайму. Та АЕКу це не допомогло у порятунку гри. 1:0 і ПАОК Євгена Шахова робить золотий дубль у Греції!