Матчі кубка не оминули і Грецію, де також виступають українські легіонери. Феєрив у складі ПАОКа Євген Шахов. Екс-гравець Дніпра записав на свій рахунок взяття воріт. Його команда на виїзді зустрічаласьіз Трікалі. Перший матч 1/8 фіналу Кубка Греції закінчився розгромною перемогою ПАОКА із рахунком 5:1.

Не тільки дії Шахова залишились українським слідом у цій грі. Лео Матос, який буводноклубником Шахова у Дніпрі записав до свого активу дубль. Бразилець забивав в дебютах кожного з таймів. На 5-й хвилині Лео перший встиг на добиванні після сейву голкіпера суперників. А на 58-й стався найбільш суперечливий епізод матчу. Подачу із кутового замкнув Матос. Господарі довго апелювали щодо того як гравцеь ПАОКа переправив м’яч у ворота. Адже в момент удару цілком ймовірно, що Лео допоміг собі рукою.

Довершив розгром Трікали довершив ще один екс-дніпрянин. Євген Шахов прийшов на подачу кутового до штрафного майданчика суперника. Українець відкоригував удар головою партнера, адже м’яч міг і не влучити в отвір воріт. 5:1 ПАОК виявився сильнішим за суперника і за таких умов матч-відповідь, який відбудеться 9 січня перетворюється просто на формальність.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Маріуполь 3:0 Динамо – Лозанна підтверджує!

Динамо програло так звану "маріупольську справу" в спортивному арбітражному суді …