Шахтар – Айнтрахт. Героїчний камбек гірників

Шахтар – Айнтрахт – одна із найцікавіших пар 1/16 фіналу Ліги Європи. Команди, які однаково класно вміють атакувати і мають проблеми в захисті. Про недоліки захисної ланки гірників ми неодноразово говорили ще восени.

В центрі поля без Майкона😳Паулу Фонсека дивує складом FC SHAKHTAR на матч проти Айнтрахта.З яким рахунком завершиться матч?✍

Опубліковано FootballHub Четвер, 14 лютого 2019 р.

Паулу Фонсека відверто здивував тим, що поставив у стартовий склад Алана Патріка, який провів дуже неоднозначну першу частину сезону. Перші десять хвилин матчу могли би дати фору будь-якому найбільш гостросюжетному трилеру. Не встигли команди розкачатись, як забили гості. Роде подав штрафний, а Гінтереггер перевисів у повітрі Ісмаїлі та відправив м’яч у ворота. Тут ще й відзначимо невпевнену гру Андрія Пятова, який не втримав м’яч. Гол візуально дуже нагадав той, що забило Динамо у київському матчі гірникам.

У ролі того, хто наздоганяє, Шахтар був тільки 3 хвилини. Тайсон проштовхнув м’яч на Марлоса, а той пробив сильно, але просто у голкіпера. Трапп відбив правильно, убік. Та на підбиранні встиг першим Мораєс. Він же підставився під суперника і заробив пенальті. Вирок, не без ризику, успішно виконав Марлос. Святкування гірників ще не вщухло, як Степаненко встиг заробити другу жовту картку. Тарас жорстко зіграв проти Роде і був вилучений на 11-й хвилині матчу.

Айнтрахт в більшості почав діяти розкутіше. Ребич і Йович на височезній швидкості йшли на фланги і намагались максимально розтягувати захисну лінію Шахтаря. Гості здебільшого за рахунок прострілів виводили на ударну позицію партнерів. Коли не виходило через пас, йшли в бій дальні удари Гачиновича – всі неточні. Шахтар зміг спробувати контратакувати наприкінці тайму, але нічого із цього не вийшло.

Малюнок гри не зазнав змін і у другому таймі. Айнтрахт більше володів м’ячем і знову забив швидкий м’яч. Йович виконав класну подачу на дальню стійку, а Марлос відпустив Костича, який і пробив вже у відкритий кут воріт, 1:2. Cтандарти – дуже грізна зброя для Айнтрахта. Після одного із таких пробивав Костич. М’яч після рикошету від захисника пролетів дуже близько від площини воріт.

Анте Ребич показав, чому на нього так натхненно полює Баварія на чолі із екс-тренером Айнтрахта Ніко Ковачем. Хорват пробивав гостро зі штрафного. М’яч з-під поперечки дістав Пятов. Згодом шанс виник уже в Йовича. Серб відгукнувся на подачу і теж невлучно пробив. Захисник Ісмаїлі вирішив все зробити сам. Бразилець на швидкості розібрався із трьома суперниками, але сил на хороший удар не вистачило.

Німці заспокоїлись і миттєво були покарані. Шахтар сконструював атаку на лівому фланзі. Мораєс класно зіграв у відтяжці і вивів на ударну позицію Тайсона. Ну, а екс-вінгеру Металіста техніки для вирішення таких моментів вистачає – 2:2. Хінтереггер міг робити дубль. Знову стандарт і вигране повітря гравцями Шахтаря. Після травми повернувся на поле Малишев. Максим не грав у дорослий футбол майже рік.

Момент всього матчу мали гості на 90-й хвилині. Віллемс виконав блискучу за точністю подачу на Да Кошту. М’яч після удару португальця пролетів дуже близько від стійки. Шахтар впорався із фінальною активністю Айнтрахта і здобув вольову нічию 2:2.