Шахтар бере реванш за Суперкубок у безідейного Динамо

Центральний матч 3 туру УПЛ пройшов у Києві.

Після виїзної поразки у матчі з Брюгге Олександр Хацкевич на поєдинок із Шахтарем вдався до очікуваних змін у складі. Тренер киян вперше в сезоні випустив у старті Циганкова, Вербича змінив Де Пена, а Родрігес вийшво замість Бєсєдіна. Каштру, у порівнянні з матчем за Суперкубок України, випустив Матвієнка замість Хочолави.

Стартові склади він Хацкевича і Каштру⚠️Дивіться FC Dynamo Kyiv – Шахтар разом з нами🔥

Опубліковано FootballHub Субота, 10 серпня 2019 р.

Команди пасивно розпочали матч із мінімальною кількістю загострень біля воріт один одного. У гірників виділявся на цьому фоні Соломон, який і зробив перший небезпечний момент у матчі – удар ізраїльтянина із лінії штрафного майданчика у дальній кут воріт Бойка – трохи неточно.

Спроби Шахтаря розхитати захист Динамо увінчалися успіхом на 21 хвилині. Соломон обіграв один в один Миколенка і прострілив на ближню стійку, Мораєс, відірвавшись від Бурди, п’ятою переправив м’яч у дальній кут воріт киян – 0:1.

Гол Шахтаря мав завести Динамо, але господарі поля продовжили грати від оборони, за що ледь не поплатилися. Швидка контратака гостей завершилася ударом Марлоса з 15 метрів – врятувала Динамо стійка воріт Бойка.

Гості перегравали команду Хацкевича в усьому і, здавалося, що до перерви гол якщо і буде, то у ворота киян. Проте іншої думки був Жерсон Родрігес. Нападник Динамо підстеріг помилку Андрія Пятова, який невпевнено відбив м’яч після удар з-за меж штрафного майданчика від Гармаша, і головою відправив м’яч у сітку воріт Шахтаря – 1:1.

Фото ФК Динамо

Друга половина зустрічі розпочалася із класної нагоди Тайсона. Мораєс запресингував Бурду, перехопив м’яч і віддав на самотнього Тайсона – удар з меж штрафного майданчика не без проблем Бойко відбив на кутовий.

Динамо відповіло моментом Вербича. Словенець змінив на полі Циганкова і майже одразу міг забити. Гармаш віддав на фланг на Кенджору, поляк протрілив на лінію воротарського майданчика, де самотній Вербич пробив в дотик вище воріт.

Показав приклад реалізації супернику Марлос. Бразильський українець змістився на фланг, обіграв на замасі Де Пену і пробив – рикошет від Миколенка, і м’яч у воротах Бойка. За цим всім лише спостерігав Сергій Сидорчук – 1:2.

Динамо мало більше 20 хвилин, щоб відігратися, але відсутність конструктиву в атаці не дозволила господарям створити хоч один справді реальний шанс на нічию. Шахтар змарнував вихід 3 в 1, коли Дентіньйо не зміг точно замкнути передачу Бланко-Лещука вже на порожні ворота.

Останній момент у матчі –  простріл Бурди на Гармаша, який не зумів пробити, і Пятов забрав мяч. Гравець Динамо з розпачем дивився у ворота гостей, розуміючи, що матч програно.

Динамо програє вдруге за тиждень. Тривожно перед матчем з Брюгге у Києві.