Шахтар – чемпіон? Тайсон вирвав перемогу над Зорею

Шахтар скористався подарунком Динамо. Напередодні кияни зіграли внічию з Маріуполем – 1:1. А гірники свій шанс використали. Команда Паулу Фонсеки у Харкові вирвала перемогу у Зорі – 2:1. Тепер команди розділяють 5 очок в турнірній таблиці і два тури до кінця чемпіонату.

shakhtar.com

У луганців своя боротьба – за третє місце і груповий етап Ліги Європи. Ворскла, головний конкурент, сьогодні не змогла переграти Верес у Львові – 0:0. Команда Юрія Вернидуба залишилася на 4 місці і відстає від  полтавців на два очка.

Перший тайм виграв Шахтар завдяки голу Факундо Феррейри. Аргентинець опинився сам перед штрафним майданчиком після шедеврального паса Фреда. Нападник пройшов вперед і пробив повз Андрія Луніна в кут, уникнувши офсайду.

Шахтар 1:0 Зоря. Гол Феррейри

FC SHAKHTAR домінує і забиває💥Хоча FC Zorya Luhansk в гостях далеко не безнадійна.Пас Фреда – шедевр, гол Феррейри – досконалість👇

Опубліковано FootballHub 5 травня 2018 р.

Перші 45 хвилин гірники контролювали м’яч і гру в цілому. Але і Зоря не виглядала приреченою.

На старті другого тайму Тайсон мав дві нагоди збільшити перевагу господарів, але не використав жодної. Спочатку бразилець влучив у стійку, а за хвилину небезпечний удар капітана гірників заблокував Гордієнко.

На 63-й хвилині Зоря вирвалася у контратаку і зрівняла рахунок. Максим Луньов пробиваючи з правого кута штрафного майданчика, влучив у Юрі. Від його голови (а точніше долоні) м’яч залетів у ворота від стійки.

Шахтар 1:1 Зоря. Гол Юрі

FC Zorya Luhansk забила FC SHAKHTAR на 63-ій хвилині💪В нарізці процитуємо класика🤣

За десять хвилин Андрій Лунін, за яким полюють європейські гранди, видав суперсейв. Кіпер Зорі потягнув удар Фреда з трьох метрів. Згодом були ще моменти в Дентіньо та Бутка.

А переможний гол прийшов на 89-й хвилині. Тайсон не відчув опору, на швидкості, рухаючись крізь захист гостей, немов гарячий ніж крізь масло. Шанси Луніна врятувати епізод оцінимо як 0,0001 відсотка.

Шахтар 2:1 Зоря. Гол Тайсона

Переможний заспів FC SHAKHTAR✌FC Zorya Luhansk билася за інтригу до 89-тої хвилини.А потім слово взяв Тайсон👏Чемпіонський гол гірників❓

Після гола Тайсона вся команда разом із тренерами та персоналом побігла обіймати бразильця. Так святкують не просто перемогу. Так святкують чемпіонство.