Шахтар – Динамо. Матч, в якому було все

Матч Шахтаря і Динамо – завжди подія для українського чемпіонату. Та ще, мабуть, жодного разу команди не мали стільки кадрових проблем. У киян дискваліфікацію отримав Кадар, який практично незмінно виступає цього сезону + не відновився від травми Бєсєдін. У Шахтаря втрати ще відчутніші: Тайсон та Марлос не потрапили до стартового складу.

До слова, саме відсутність двох останніх була головною завадою конструктиву для гірників. Підопічні Фонсеки, не притаманно для себе, часто просувались до воріт Динамо за рахунок діагональних передач. Загубились на полі Дентіньйо та Алан Патрік. А останній ледь не став антигероєм для своєї команди. На щастя для гірників арбітр зупинив контратаку динамівців через ніби то блокування Степаненка Вербичем. Заведеним на гру вийшов Мораєс. Для бразильця матчі проти свого колишнього клубу – серйозний подразник. Саме нападник Шахтаря мав найкращий шанс забити у складі Шахтаря. Бурда не вдало проштовхнув м’яч повз партнерів і Мораєс без супротиву опинився на ударній позиції, але Бойка не переграв.

Момент Вербича

Епічний момент Вербича🔥Гравець FC Dynamo Kyiv змусив всіх схопитися за голову😮Це точно потрапить у всі хайлайти⚽

Опубліковано FootballHub Субота, 3 листопад 2018 р.

Динамо Хацкевича навчилось грати проти Шахтаря і зайняло звичну для себе позицію. Кияни грали компактно позаду і вибухали контратаками. Під час однієї з таких Сідіклей на ривку протягнув Бутка, як локомотив причіп, і виконав прострільну передачу, але їй на заваді став Кривцов. Наступний випад Динамо, знову лівим флангом, якимось дивом не став гольовим. Ярослав Ракицький не витримав лінію і Сідіклей з Вербичем повинні були вирішувати долю епізоду на свою користь. Бразилець вчасно виконав простріл, але пас вийшов занадто сильним і словенець не дотягнувся до м’яча. Ледь не одразу Шахтар відповів. Буяльський забарився із ударом і втратив м’яч. Гірники стрімко втекли у контратаку. Майкон зіграм тактично грамотно, він дочекався відкривання Патріка і не віддав на Болбата, який стягував на себе захисників. Втім, удар бразильця був дуже невдалим.

Шахтар – Динамо. Гол Шапаренка

Перший тайм Класичного за FC Dynamo Kyiv – 1:0💥Дивись красень-гол Миколи Шапаренка👇

Після цього у грі настало затишшя і здавалось навіть, що перший тайм завершиться без голів, як своє слово сказали динамівці. Миколенко проскочив повз суперника, відіграв на Пиварича. Хорват виконав точну подачу на Сідіклея. Бразилець скинув м’яч далі, Вербич відтиснув Ісмаїлі і той не встиг накрити удар Шапаренка, 0:1. Другий тайм розпочався із виходу на поле Тайсона, але перший момент виникнув у Динамо. Миколенко із своєї половини поля виконав діагональ, знову помилився Ракицький, але Вербич не зумів вдало обробити м’яч, аби розстрілювати Пятова.

Та вихід Тайсона дав про себе знати. Провалився на фланзі захисту Кенджора і саме туди увірвався бразилець. Тайсон поклав на газон Бойка і викотив на Мораєса. З кількох метрів нападник не схибив. Дуже не щастило у цьому матчі Вербичу. Беньямін знову зовсім трохи не встиг на простріл Сідіклея. Подачі із лівого флангу – головна зброя Динамо в цьому матчі. Чергова подача Пиварича могла б стати гольовою. М’яч після удару Циганкова опинився у воротах, але був скасований через офсайд.

Наприкінці матчу команди значно зменшили оберти. Шахтар влаштовувала нічия, а от у Динамо небагато виходило попереду. Втім, вийшло із вилученням, та штовханиною. Кенджора не стримав емоцій і сфолив у непотрібній ситуації. На це агресивно зреагував Вербич  і почав штовхати Степаненка. За Тараса вступились партнери і виникла невелика штовханина. За секунди до кінця матчу Коваленко наважився на шалений удар і не залишив шансів Бойку, 2:1. Віктор провів на полі менше 20 хвилин, але за допомоги Миколи Морозюка став героєм битви із Динамо.