Шахтар — Динамо. Скандалище, вилучення і сльози

Цього матчу чекали всі. Українське Класичне в 14-му турі Української Прем’єр-Ліги.

Команди підходили до зустрічі із кадровими втратами: у Шахтарі Алан Патрік досі дискваліфікований, Коноплянка та Соломон — травмовані.

Із трибун дивилися матч Сидорчук, Бойко та Андрієвський. До слова, динамівці вболівали разом із фанами на секторі ультрас!

Єднання з фанатами🔝 Сидорчук, Бойко та Андрієвський на фан-секторі Динамо. Став лайк і пиши, чи віриш в те, що кияни відіграються в битві з Шахтарем👇 Фото @fc_dynamo_kyiv #Dynamo #DynamoKyiv #Shakhtar #ShakhtarDonetsk

A post shared by Footballhub (@foothubua) on Nov 10, 2019 at 7:47am PST

А центральний захисник Динамо Микита Бурда досі травмований.

Уже на перших хвилинах матчу центральний захисник Динамо отримав попередження: Балакін показав жовту картку Денису Попову за зрив перспективної атаки Гірників. Тайсон отримав м’яч і вже мчав до штрафного майданчика, але габаритний Попов завадив планам бразильця. Балакін ще й призначив штрафний. Виконав його Тете. Стінку він перекинув, але разом з тим він перекинув і ворота.

Через декілька хвилин Балакін посадив на картку ще одного центрбека киян. Шабанов сфолив проти Тете і побачив перед собою жовте світло. Тривожний дзвіночок для Михайличенка. А камери все вихоплювали Тамаша Кадара, що сидів на лавці запасних.

Чудову нагоду забити мав Жерсон Родрігес. Шапаренко видав класний пас на люксембуржського форварда, але той вкрай невдало розпорядився м’ячем. Хотів пробити в дальній кут, але повз ворота.

Не забиваєш ти — забивають тобі. Це правило старе, як світ, але дієве. Підопічні Каштру це довели. Шахтар отримав право виконати кутовий: із правого флангу Тете навішував у штрафний майданчик, Кривцов виграв верхову боротьбу у Шабанова і головою точно переправив м’яч у ворота. 1:0!

Особливо болісними матчі Шахтаря з Динамо є для колишнього гравця київської команди і нинішнього Гірника Жуніора Мораєса. Йому завжди добряче дістається від суперників. А цей поєдинок нападник взагалі мусив покинути на ношах. Мораєс налетів на Попова, а той не бачивши цього, зачепив ногу ексодноклубника. Луїш Каштру зробив вимушену заміну: на поле вийшов Дентіньйо.

У другому таймі пошкодження отримав Віталій Миколенко. Захисник Динамо просив заміну, накульгуючи і тримаючись за ліве стегно. Його замінив Віталій Буяльський. Динамо використало всі три заміни вже до 68-ої хвилини. Доволі рідкісне явище для тренерського штабу Михайличенка: замість Шєпелєва з’явився Гармаш, Родрігеса замінив Бєсєдін.

ФОТО Footballhub

А далі почалося справжнє божевілля: Тайсон грубо збив Попова, але арбітр проігнорував цей епізод. Певно, вболівальники Динамо щось почали викрикувати, щоправда, незрозуміло що. Але це дуже розлютило  Тайсона: він різко підбіг до фанатського сектору динамівців і показав з двох рук середній палець. Футболісти київської команди, зокрема Бущан та Циганков, почали заспокоювати своїх вболівальників. Тайсон розплакався. Циганков почав заспокоювати капітана Шахтаря. Але донецькі бразильці вже готові були підтримувати свого партнера . І разом із Тайсоном плакав Дентіньйо. Балакін зупинив гру і відвів команди у підтрибунне приміщення.

Футбол – не місце расизму #NoToRacism

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv) on Nov 10, 2019 at 9:21am PST

Через декілька хвилин гра поновилася. Микола Балакін показав Тайсону червону картку через його непристойний жест. Бразилець щось намагався пояснити головному арбітру, але все марно. Шахтар догравав матч у меншості.

У підсумку, 1:0. Шахтар завдяки голу Кривцова перемагає Динамо.