Олександр Золотогорський та Володимир Звєров розклали по поличках нічию в українському Класичному!

Хто винен в нічиї? Шахтар, незвично для себе, засушив гру, а Динамо мало б вигравати. Якщо кияни все ж хочуть боротися за чемпіонство. Але підопічні Хацкевича теж зіграли подібно Шахтарю.

Пенальті був! Дентіньйо заробив пенальті. Найцікавіше, що було в цьому матчі – це епізод на останніх хвилинах матчі. Пенальті. Мораєс не реалізував пенальті. Бойко на нього накричав. Фани повішали опудало Мораєса.

У Буяльського з Мораєсом була словесна перепалка в підтрибунці. Мораєс придумав нову відмазку, щоб не говорити з журналістами. У нього була дитина на плечах. 

Супергрубих помилок в суддівсті Романова не було. Але рефері не давав грати, постійно свистками зупиняв гру. Романов відповів на претензії Хацкевича. Мовляв, якщо я їх не зупиню, вони повбивають один одного. 

Рівень футболу знизився, і як наслідок – рубка на полі, щоб виграти територію. Грали дві несформовані команди, які не можуть показати футбол високого рівня. 

Було дуже мало моментів. У Динамо в площину воріт не було жодного удару, у Шахтаря – лише два. Статистика навісів така:

Ісмаїлі і Циганков? Вони просто один одного закрили. У Шапаренка гра не пішла. Цитаїшвілі у всіх матчах, в яких він виходить, намагається загострювати гру. Георгій має вибухову швидкість. Його статистика:

У Де Пени є голова на плечах. Він розуміє, що в Україні його вважають Ноунеймом. Ставлення не стільки до нього, а скоріше до трансферу Динамо, – негативне! Він вже завівся  і сказав, що буде доводити, що може чудово грати.

Усі подробиці – у відео!

 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзивно
Закриті коментарі

Перевірте також

Динамо – Лугано. Всі коментарі про київський сором

Публікуємо повну версію динамівських коментарів …