Домашня сторінка Актуально Шахтар і La Liga розпочинають співпрацю в Україні

Шахтар і La Liga розпочинають співпрацю в Україні

14 читачів онлайн
0
263

La Liga у Маріуполі! Професійні тренери з чемпіонату Іспанії приїдуть в Україну, щоб поділитися досвідом у сфері масового дитячого футболу.

Фото shakhtar.com

Навчання пройде 26-30 вересня у Маріуполі. Це перший спільний захід Shakhtar Social і однієї з топових футбольних ліг. Учасниками навчання стануть тренери проекту Давай, грай! Всього – 40 молодих фахівців. 10 місць розподілять на конкурсній основі серед усіх бажаючих.

В рамках одного з трьох модулів La Liga Training Methodology Course наставники 5 днів вивчатимуть методологію і структуру тренувань, технічну підготовку, інтенсивність навантажень, основи тактики та інше. У програмі заплановано 14 теоретичних і 9 практичних занять.

Під керівництвом Хав’єра Тебаса наша організація намітила амбітний шлях розвитку. Ми прагнемо зростати як на національному, так і на міжнародному рівні, – каже Луїс Гіл, директор зі змагань і гравців La Liga. – Угода про роботу в Україні – ще один крок вперед в цьому напрямку. Співпраця дасть нам унікальну можливість краще пізнати український ринок і футбол вашої країни, одночасно просуваючи модель La Liga.

Фото shakhtar.com

Головний тренер Шахтаря U21 Валерій Кривенцов вважає, що хтось із тренерів може в майбутньому знайти себе у професійному футболі. А чому б і ні?

Дуже важливий проект ФК Шахтар і La Liga, – каже Кривенцов. – Я думаю, європейський досвід і навчання необхідні нашим фахівцям. Масовий дитячий футбол – це основа професійного спорту. Потрібно, щоб з перших кроків хлопці тренувалися під керівництвом кваліфікованих наставників. Тому така співпраця у найближчому майбутньому може дати нову хвилю, нове покоління дитячих тренерів. Можливо, хтось із них знайде себе і в професійному футболі.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Рятівний м’яч зі штрафного… з центра поля… забив голкіпер

У Румунії забили один із найкурйозніших м'ячів сезону. В матчі Третьої румунської ліги між…