Шахтар – Карпати. Розгромна перемога Гірників

У матчі другого туру УПЛ Шахтар у Харкові приймав Карпати.

У перших двох матчах цього сезону проти Динамо у Суперкубку та у стартовому турі УПЛ проти Олександрії у Шахтаря стартовий склад був однаковий. Але цього разу Луїш Каштру вніс певні корективи. На лавці запасних залишився Сергій Болбат, натомість в основі вийшов Додо. Це – другий матч бразильця в основі Шахтаря. Перший був проти Динамо у 32-му турі УПЛ у травні 2018-го. У центрі захисту Матвієнко замінив Хочолаву. Не зіграв із перших хвилин і Соломон, а шанс проявити себе отримав Тете.

Майже увесь перший тайм гра була рівною. На початку першої сорокап’ятихвилинки обидві команди обмінялися небезпечними моментами. Після рикошету від суперника неподалік від штрафного Алан Патрік підхопив м’яч і віддав на Мораєса. Нападник Гірників пробив у дальній кут, але Роман Підківка продемонстрував чудову реакцію і парирував цей удар.

Карпати з відповіддю не забарилися. Карпенко на правому фланзі виграв боротьбу в Додо, змістився в центр і пробив у площину воріт – Пятов забрав м’яч до рук.

Але в останні 5 хвилин львів’яни попливли і пропустили одразу два м’ячі. Перший – від Марлоса. Алан Патрік виконав точне закидання у штрафний майданчик суперника. А Марлос пошив у дурні трьох захисників Карпат і низом поклав м’яч у кут воріт – 1:0.

Фото ФК Шахтар

Другий гол – від Мораєса. Все почалося з того, що Марлос обіграв Толочка і віддав на Тете. Бразилець відкотив на Тайсона, який вже був в оточенні кількох суперників. Здавалося, капітан Шахтаря загальмував атаку, але Тайсону вдалося швидко зорієнтувався і переправити м’яч на Мораєса, котрий набігав у штрафний майданчик. Нападник Шахтаря випередив Дубінчака і закотив м’яч у ворота – 2:0.

У другому таймі Шахтар відзначився втретє. Ісмаїлі віддав на лівий фланг на Марлоса і побіг відкриватися у штрафний майданчик. Марлос не міг ігнорувати старання партнера і повернув йому м’яч. А Ісмаїлі в дотик замкнув передачу – 3:0

Карпати мали лише один шанс забити, але і його змарнували. Гуцуляк, відірвавшись від опікунів, протягнув м’яч до штрафного майданчика і намагався поцілити у верхній кут воріт. Але вище…

Для Шахтаря рахунок був більш ніж комфортним, тому Луїш Каштру вирішив дати шанс новачкам. Дебютував за донецьку команду в офіційному матчі чемпіон світу Данило Сікан. А Олександр Піхальонок вийшов на поле вперше після свого повернення.

Тож, 3:0. Шахтар впевнено перемагає Карпати. А для львів’ян це друга поразка на старті УПЛ.