Шахтар – Копенгаген. Коли гра вдається тільки до перерви

Резерв – на Юрдінген, основа – на Копенгаген. Луїш Каштру вирішив випробувати максимальну кількість гравців у подвійному за один день спарингу.

Вже на третій хвилині шанс для Гірників створив Додо. Бразилець протягнув м’яч по правому флангу, відпасував углиб штрафного майданчика на Соломона, той не зміг приборкати м’яч після незручного відскоку від землі і майже з лінії воротарського поцілив у поперечку. Перший момент у матчі з чемпіоном Данії змарновано.

Зате своє слово сказав найкращий бомбардир УПЛ минулого сезону. Мораєс відгукнувся на пас Марлоса, обіграв двох у межах штрафного майданчика, уникнув підкату від третього оборонця і пробив голкіпера Грютебуста – 1:0 на 16-тій хвилині гри.

Дубля чекати довелося лише 5 хвилин. Тонкий вертикальний пас Алана Патріка вивів Жуніора сам на сам і форвард не схибив – 2:0. Після гола Мораєс зняв перед партнером уявного капелюха.

Додо згодом створив для Мораєса такий самий момент, як перед тим для Соломона, але Жуніор пробив просто у воротаря і хет-трик відтермінував. Дуже динамічна гра мала сподобатися Каштру, адже його завдання – прищепити Шахтареві стрімкий футбол з моментальним переходом центра поля. До перерви все вдавалося на 1000 відсотків. Копенгаген абсолютно не володів м’ячем і територією – максимум 2-3 паси і м’яч повертався до Гірників, які вели гру на високій швидкості.

До перерви відзначимо штрафний у виконанні Тайсона – з підкруткою голкіпер впорався. Утім, хвилинна розконцентрованість таки вартувала Шахтареві пропущеного м’яча. Додо запресингували на фланзі, Н’Дойє отримав м’яч і пробив з-під Хочолави. Пятов парирував, а от добивання від Хольсе нейтралізувати не зміг – 2:1. До свистка Мораєс мав ще одну нагоду забити, вискочив віч-на-віч з центра поля, але його вже у власному штрафному наздогнав захисник Копенгагена Папаяннопулос і атака захлинулася.

Тут міг бути огляд моментів по перерві, якби було про що написати. Данці змінили склад і грамотно відіграли в обороні, не даючи Шахтарю шансів наблизитися до своїх воріт. Лише на 88-ій хвилині Коваленко влучив у стійку і м’яч вилетів у поле. Тож, 2:1.

Наступний ігровий день у Шахтаря заплановано на 8 липня: вдень матч із сербським Нови-Сад, а увечері – з австрійським Вольфсбергером.