Шахтар – Лех 3:0. Гол і асист Соломона

Другий збір у Туреччині Шахтар розпочав насичено. Після пари днів тренувань гірники вирішили провести одразу два контрольні матчі в один день. Вранці 31 січня підопічні Паулу Фонсеки здобули вольову перемогу над данським Хобро, а вже о 16:00 їм протистояв польський Лех.

На відміну від ранкового поєдинку на гру з Лехом вийшов повністю бойовий склад донеччан.

Шахтар одразу захопив ініціативу. Донеччани традиційно будували більшість своїх атак через фланги. Найлютіше тероризував захисників Леха на своїй бровці Ісмаїлі.

Шахтар, хоч і повністю володів ініціативою, але справжньої гостроти біля воріт поляків створювати не вдавалося. Перший гострий момент на 31-й хвилині гірники одразу перетворили на гол. Під час подачі з кутового Мораєс відклеївся від захисника і спокійнісінько розстріляв ворота Бурича.

Після забитого м’яча Шахтар продовжив контролювати хід гри. І знову без моментів… Натомість Лех, здається, не дуже й прагнув відігратися саме до перерви.

Але у другому таймі замість гри глядачі отримали потоп. Через дуже щільний дощ поле перетворилося на місце вигулу худоби і чекати від бразильців техніки за таких умов не доводилося. Кволі спроби суперників вирватися в контратаку і доплисти до воріт опонента до гостроти приводили, ну, дуууже зрідка.

Тільки на 70-тій хвилині Пятову довелося по-справжньому якісно вступити у гру. Він зміг перевести на кутовий м’яч після виходу Жамалетдінова фактично сам на сам. А от спроба Шахтаря наприкінці матчу стала результативною. Нем віддав на фланг Соломону, ізраїльтянин звільнився від двох захисників і щільно пробив з гострого кута під дальню стійку – 2:0.

Фото з інстаграму Манора Соломона

Перед самим фінальним свистком Соломон до гола додав асист. Тотовицький зрежисерував чудову комбінацію, на вістрі якої опинився Кайоде. Нігерійцю не завдало клопоту забити у порожні ворота з прострілу новачка Шахтаря. І це 3:0 на користь гірників.