Тепер будемо ставити максимальні завдання у Лізі Європи ©💪
Микола Матвієнко та Богдан Бутко оцінили виступи Шахтаря у цьогорічній Лізі Чемпіонів та припустили, чого не вистачило гірникам, щоб вийти до плей-оф.

Микола Матвієнко відзначив підтримку трибун і наголосив на серйозності намірів у Лізі Європи:

Звісно, ми хотіли виграти і пройти до 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. У Ліона багато футболістів, що індивідуально міцні та можуть вирішити будь-який момент. Наразі складно сказати, де і що в нас не вийшло, потрібно ще проаналізувати. У Лізі Європи ставимо перед собою лише найвищі завдання. Мене приємно вразила підтримка трибун. Відчувалось, як уболівальники підтримували нашу команду. Щиро дякую всім за атмосферу на стадіоні, за те, що прийшли за такої погоди і підтримали Шахтар. 

Богдан Бутко теж подякував вболівальникам і відзначив, що інцидент на початку матчу ніяк не вплинув на настрій команди:

Можливо, завершення сезону вплинуло на нас. Багато травм у команді і десь не всі готові були. Такий результат… Когось звинувачувати, кого звинувачувати? Фонсека в роздягальні сказав, що це футбол, сьогодні так, значить так. Завтра будемо сильнішими. Ми хотіли виграти, але звичайно і втримати рахунок. Яка команда не хоче втримати рахунок, коли перемагає? Потрібно було спробувати забити на контратаці, але не вийшло і отримали у власні ворота. Сьогодні гарна підтримка, як і завжди у Шахтаря. Всім вдячний за це. Приємно, коли в іншому місті приходять люди на трибуни.

Ситуація із банером не вплинула. Не хотілось би таких моментів, але наша справа – виходити на поле і робити свою роботу.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Четверо гравців Шахтаря у символічній збірній 1/4 Ліги Європи!

Український клуб делегував найбільше представників …