Перемога для всієї України. Шахтар у Києві залишив Маккабі ні з чим. ВІДЕО

Донецький клуб показав клас

Шахтар після перемоги в Ізраїлі розібрався з Рухом в УПЛ і в хорошому настрої підійшов до матчу-відповіді з Маккабі. Луїш Каштру виставив усіх найсильніших на київський поєдинок. Але без втрат не обійшлося, адже через травму не міг допомогти своїм партнерам Тарас Степаненко:

Різні половини першого тайму

Гра розпочалася з атак Шахтаря, який міг забивати вже на 7 хвилині зусиллями Додо. Проте м’яч після удару бразильця влучив у сітку з зовнішньго боку воріт команди з Тель-Авіва.

На 20 хвилині мегашанс втратив Микола Матвієнко. Гірники розіграли класну атаку, яку ударом завершував Тайсон. Тененбаум м’яч після пострілу бразильця відбив на ногу Матвієнку, але українець з лінії воротарського майданчика пробив вище воріт ізраїльтян.

Гості свою першу нагоду створили аж на 31 хвилині. Бен Хаїм розхитав Додо, увійшов у штрафний майданчик і пробив – Трубін спокійно нейтралізував загрозу, спіймавши м’яч. Той же Бен Хаїм хотів перехитрити голкіпера Шахтаря своїм ударом з кутового, але молодий український воротар не спав і зміг відбити удар опонента.

Підопічні Каштру інертно провели останні хвилини першої половини, за що ледь не поплатилися. Фарт врятував українську команду. Озез подав із кутового на Ернандеса, іспанець головою пробив. М’яч влучив у поперечку, а добивання від Переца прийняла на себе стійка воріт Шахтаря!

Гол Маккабі

Після перерви Маккабі продовжив тиснути на ворота господарів і навіть забив. Пешич після вкидання з ауту скинув м’яч на Переца, а той ударом головою на секунду засмутив Трубіна. На секунду, бо головний арбітр зустрічі Хосе Санчес зафіксував порушення з боку Пешича, який підштовхнув Мораєса – гол гостей не зарахували.

Фол на мільйон

Напруга зростала і в такій ситуації здали нерви у Бен Хаїма. Півзахисник ізраїльтян збив у власному штрафному майданчику Тете. Бразилець з’явився на полі зі старту другого тайму, змінивши Соломона. А Мораєс впевнено реалізував пенальті – 1:0 на 67 хвилині!

Збентежений Маккабі втратив свій запал, але все ж міг створити проблеми Шахтарю. Алан Патрік втратив м’яч біля власного штрафного майданчика, Перец цим скористався і хорошим пасом вивів Герреро віч-на-віч із Трубіним. Панамський футболіст свій супершанс втратив, пробивши вище воріт донецької команди.

Гірники мінімально перемагають і виходять до 1/8 фіналу Ліги Європи, знову зберігши свої ворота сухими!