Шахтар – Манчестер Сіті. Прикра нічия в Юнацькій Лізі чемпіонів

Шахтар зіграв унічию з Манчестер Сіті – 1:1. Правда, мова поки про Юнацьку Лігу чемпіонів.

Фото shakhtar

Команди підійшли до зустрічі без набраних очок. Хоча гірники в таблиці групи F розташовувалися рядком вище за рахунок кращої різниці м’ячів.

У першому таймі господарі діяли на контратаках, а м’яч віддали одноліткам із Манчестера.

Після перерви команди почали грати цікавіше – швидкості зросли, а атаки стали гострішими. Максим Чех відважився на дальній удар. Сіті врятувала поперечка.

На 62-й хвилині Манчестер залишився у меншості. Капітан Фелікс Нмеча отримав другу жовту карточку за грубий підкат.

Гірникам вдалося відзначитися після стандарту, а саме з кутового. Кащук подав на кут воротарського майданчика, Андрій Кулаков ударом головою відправив м’яч у дальню дев’ятку – 1:0.

Фото shakhtar.com

У відповідь, Сіті кинули всі сили на атаку. І гостям у меншості таки вдалося відігратися. Арбітр компенсував 5 хвилин і за кілька секунд до фінального свистка Манчестер забив. Воротар Шахтаря Анатолій Трубін не зміг зафіксувати м’яч після удару гравця Сіті і Тейлор Харвуд-Белліс вдало зіграв на добиванні. Нічия з гірким присмаком – 1:1.