Шахтар не помітив Маріуполь в Кубку України

Шахтар вийшов у фінал Кубка України. У півфіналі гірники без опору здолали Маріуполь – 5:1.

Маріуполь – Шахтар 1:3. Голи 1 тайму

Багато голів у харківському півфіналі🔥FC SHAKHTAR забивав сам ногами бразильців, і привозив сам – зусиллями Пятова…Ваш топ-гол?✍

Опубліковано FootballHub 18 квітня 2018 р.

Перший тайм

Паулу Фонсека виставив на півфінал з Маріуполем склад-експеримент. Португалець зробив сім замін в порівнянні з матчем проти Динамо у чемпіонаті України. Можливість зіграти отримали Матвієнко, Додо, Коваленко, Зубков і Кайоде, які дуже мало грають в УПЛ.

Ротація в Олександра Бабича ще більш масштабна. Наставник не зміг виставити на гру відразу 9 гравців основи. Такі умови оренди з Шахтарем.

Шахтар вже у першому таймі зробив результат. На 8-й хвилині капітан гірників Тайсон забив гол-красень зі штрафного метрів з 25.

На 22-й хвилині Маріуполь підловив Андрія П’ятова на помилці. Удар Діденка заблокували захисники, але м’яч потрапив до Тищенка і той забив.

На 34-й хвилині Фонсека провів вимушену заміну. Дентіньо і Неплях зіштовхнулися головами. Бразильця винесли за поля на ношах. З лавки вийшов Марлос і вже за 4 хвилин забив. У цьому моменті варто похвалити Миколу Матвієнка за класний пас.

Наприкінці першого тайму дубль оформив Тайсон. І знову бразильцеві вдався красивий м’яч.

Маріуполь – Шахтар 1:5. Голи 2 тайму

У фіналі Кубка України на стадіоні у Дніпрі зійдуться FC Dynamo Kyiv та FC SHAKHTAR🔥Гірники однією лівою вклали на лопатки Маріуполь 5:1Так забивали Кайоде та Петряк по перерві👇

Другий тайм

Після перерви – ще два м’ячі Шахтаря. Кайоде і Петряк забили з пасу Марлоса і ще більше зіпсувати настрій Бабичу.

Зате радісна новина для Малишева. Максим вийшов на поле вперше у цьому сезоні після важкої травми. Українець замінив Коваленка.

Більшість матчу Шахтар просто грав у своє задоволення.

Фінал

В паралельному півфіналі Динамо перемогло Дніпро-1 – 4:1. Тут м’ячі забивали – Циганков, Шепелєв, Бесєдін та Вербич.

Фінал Кубка України відбудеться 9 травня 2018 року на Дніпро-Арені. Хоч там вже буде інтрига…