Шахтар – Німан. Футбол з характером, але без задоволення

У Білорусі футбол триває.

Команда Юрій Вернидуба приємно вразила своєю грою у поєдинку з Городеєю у другому турі. Солігорці перемогли, показавши змістовний футбол з комбінаціями. Але в 3 турі Чемпіонату Білорусі до них завітав дуже непоступливий Німан.

За увесь перший тайм Шахтар попри тотальний контроль м’яча зумів створити ОДИН по-справжньому небезпечний момент. Удар Івановича після невеликого рикошету прийняла на себе стійка воріт команди з Гродно.

View this post on Instagram

Нулевая ничья после первого тайма матча #ШахтерНеман

A post shared by FC Shakhter Soligorsk (@fcshakhterby) on Apr 4, 2020 at 6:20am PDT

Другий тайм розпочався з супершансу підопічних Вернидуба. Балановича вивів пасом пятою Діасамідзе віч-на-віч з Дударем, півзахисник Шахтаря одразу не пробив, прибрав захисника, який встиг повернутися, і віддав на грузинського форварда. Діасамідзе пробивав з декількох метрів, але Німан врятував Васильєв.

Гості відповіли непоганим ударом відомого в україні Кадимяна – біля дев’ятки воріт Гутора.

Юрій Вернидуб намагався підсилити гру своєї команди замінами, але вперта оборона Німана майже повністю нейтралізувала зусилля господарів. Майже, бо у компенсований до другого тайму час міг вирвати перемогу солігорцям Сачівка. Захисник взявся виконувати штрафний: розбіг, удар – стійка!

Цього дня фарт був на боці команди з Гродно – 0:0.