Шахтар показує характер у Лізі чемпіонів. Гірники здійснили камбек у матчі з Генком

Шлях до омріяного групового етапу Ліги чемпіонів

Роберто Де Дзербі перед виїзним матчем із Генком запевняв, що гратиме стільки українців, скільки заслуговує на це. Найкраще для поєдинку із бельгійським клубом, певно, підійшли лише Трубін і Матвієнко, бо решту місць стартової одинадцятки гірників зайняли легіонери:

Шахтар у притаманному собі стилі розпочав гру: повне володіння м’ячем. Та до небезпеки біля воріт господарів дійшло лише в середині першого тайму. На 24 хвилині Соломон після скидання від Педріньйо пробивав у ближній кут воріт Генка – сейв Вандервордта.

Господарі відповіли разюче. На 39 хвилині бельгійцям вдалося притиснути гостей, що призвело до помилки Трубіна. Український голкіпер невдало вибив м’яч, Генк швидко розвернув атаку через Онуачо, який відпасував на Іто і зробив своє фірмове вривання у штрафний майданчик. Японець класним навісом знайшов форварда Генка – Трубін лише споглядав, як м’яч влітає у сітку його воріт – 1:0.

Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Другий тайм розпочався з обміну небезпечними моментами. Додо після вривання передачею знайшов Майкона, а той з меж штрафного майданчика Генка пробив вище воріт. Господарі відповіли ще гостріше, коли все той же Онуачо після скидання партнера з розвороту пробивав по воротах Трубіна – сейв українського голкіпера.

Шахтар збільшив швидкість і це принесло результат

Муньйос незграбно зіграв у відборі проти Педріньйо, тож арбітр зустрічі Анастасіос Сідіропулос вказав на одинадцятиметрову позначку. Тете пенальті з труднощами реалізував – 1:1! Голкіпер вгадав із напрямком удару бразильця, але не впорався із його силою.

Photo by Denis Doyle/Getty Images

Ще раз рятувати свою команду Трубіну довелося на 78 хвилині. Іто на фланзі обіграв одразу двох опонентів, увійшов у штрафний майданчик гірників і пробив – Трубін парирував удар японця.

Атакувальні пориви Генка розбилися, коли свою майстерність показали бразильці Шахтаря. Марлос знайшов пасом Ісмаїлі, а той викотив на порожні ворота Алану Патріку – 1:2 на 81 хвилині!

Важка перемога Шахтаря дає підґрунтя для роздумів.