Домашня сторінка Актуально Шахтар представив новачків: Соломона та Бондаренка

Шахтар представив новачків: Соломона та Бондаренка

1 читачів онлайн
0
467

Донецький Шахтар презентував двох новачків: ізраїльського півзахисника Манора Соломона та українського захисника Валерія Бондаренка.

Валерій Бондаренко не приховував захвату від свого нинішнього клубу: 

Спочатку я взагалі не міг повірити, що таке сталося. Навіть коли приїхав до готелю, все одно не вірив. Тільки як вийшов на тренування, тоді вже усвідомив, що я гравець Шахтаря. Для мене та моєї сім’ї це великий крок у житті. Перш за все хочу залікувати свою травму і повністю відновитися, щоб довести собі і вболівальникам, що я не просто так потрапив у цю команду.

Манор Соломон розповів, чому взяв номер 19:

Номер не пов’язаний з моїм віком. Два роки тому, коли я грав у Маккабі, я взяв цей номер, тому що під ним колись починав молодий Мессі. Тому я взяв номер 19-й у Шахтарі.

Головний тренер гірників Паулу Фонсека придбаннями задоволений:

Ясна річ, що Бондаренко грати не буде, оскільки він травмований. У нас залишаються три центральні захисники: Кривцов, Хочолава та Матвієнко. Двоє з них гратимуть. Не скажу, хто саме.

Манор прийшов в нашу команду, тому що він має такі характеристики, які добре інтегруються в наш стиль гри. Соломона можна використовувати на обох флангах. Ми можемо ставити Тайсона на позицію атакувального півзахисника, а Манор може грати будь-якого вінгера. 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Чому він покине Челсі? Ексзірка Шахтаря назвав причину

Ексгравець Шахтаря пояснив, чому він хоче залишити Челсі цього літа …