Шахтар – не Динамо. Гірники влаштували побиття СК Дніпро-1

Інтригою і не пахло.

Дмитро Михайленко, як і в матчі з Динамо, залишив у запасі Супрягу. Нападник став козирем у грі з киянами, коли вийшов за рахунку 0:1 і зробив результат у зустрічі. Гравці Шахтаря попередній матч дніпрян точно бачили, тому з першої ж хвилини вирішили не давати шансів гостям.

До 23 хвилини Гірники відвантажили 4 м’ячі у ворота СК Дніпро-1: на 4 хвилині Кривцов ударом головою розпочав, на 8-ій Адамюк продовжив у свої ворота, підправивши удар Мораєса. На 19 – Тайсон з меж штрафного майданчика пробив у дальній кут Юрчука, а на 23 Коноплянка вдало зіграв на добиванні після удару Тете – 4:0!!

Photo by Michael Steele/Getty Images

Поки підопічні Каштру куражилися, гравці з Дніпра були не схожі самі на себе. Відсутність командного пресингу, розконцентрація і індивідуальні помилки перетворили матч на карнавал для Шахтаря. Небезпечні моменти виникали у першому таймі біля воріт Юрчука раз за разом. І лише дивом рахунок до перерви не змінився.

Супряга вийшов на поле у другому таймі і саме йому партнери довірили забити м’яч престижу з пенальті на 82 хвилині. Нападник без проблем з одинадцяти метрів переграв Пятова, забивши свій 5 м’яч у трьох поєдинках – 4:1.

Шахтар легко розправляється з сенсацією попереднього туру і позбавляє СК Дніпро-1 шансів на верхню шістку.