Вітебський автобус. Шахтар Вернидуба не пробив стіну білоруського футболу

Команда Юрія Вернидуба набрала хороший хід, але у 8 турі на українського спеціаліста і його підопічних очікував непоступливий Вітебськ. Господарі вже встигли були зіпсувати настрій Динамо Брест у цьому чемпіонаті.

Шахтар більшість часу першого тайму перебував у спробах атакувати. Та до реальної гостроти біля воріт обох команд так і не дійшло.

Після перерви ситуація з гольовими моментами особливо не змінилася. Шахтар більше намагався бити, але пройти “автобус” в захисті Вітебська команді Вернидуба не вдалося.

На останній хвилині основного часу другу жовту отримав центральний захисник солігорців Хадаркевич. Проте гра у більшості для господарів не конвертувалася бодай у щось – 0:0.

Серія непоганих матчів Шахтаря переривається жахливим за наповненням поєдинком у Вітебську.