Шахтар тепер київський? Мандрівки чемпіона України завершилися

Гірники переїжджають на новий стадіон.

Шахтар перевозить на НСК Олімпійський обладнання з ОСК Металіст, який тривалий час був для Гірників домашнім. Про це повідомляє Shakhtar News. Починаючи з нинішнього сезону, Шахтар проводитиме домашні матчі на Олімпійському. Телеграм-канал Бомбардир також повідомляє, що донецький клуб невдовзі облаштує офіс на цьому стадіоні.

View this post on Instagram

⚒ «Шахтар» переїздить на НСК «Олімпійський»: усі подробиці масштабної передислокації. 🤔 Думка Луїша Каштру щодо майбутнього матчу із «Зорею». ✈️ Нюанси першої виїзної гри за умов карантину. ⠀ ⚒ Дивіться випуск Shakhtar News від 18 вересня. ⠀ ⚒ «Шахтер» переезжает на НСК «Олимпийский»: все подробности масштабной передислокации. 🤔 Мнение Луиша Каштру о предстоящем матче с «Зарей». ✈️ Нюансы первой выездной игры в условиях карантина. ⠀ ⚒ Смотрите выпуск Shakhtar News от 18 сентября. ⠀ #Шахтар #Shakhtar #FCShakhtar #Шахтер #FCSD #Україна #Ukraine #Украина #UKR #football #футбол #Донецьк #Donetsk #Донецк #Харків #Kharkov #Харьков #Львів #Lviv #Львов #Киев #Kyiv #Київ #ShakhtarTV #ShakhtarNews #PremierLeague #ПремьерЛига #ЗаряШахтер #Олімпійський #Олимпийский

A post shared by FC Shakhtar Donetsk (@fcshakhtar) on Sep 19, 2020 at 12:00am PDT

Тепер за газоном Олімпійського слідкуватимуть спільно працівники стадіону та Шахтаря. Арена також залишиться домашньою і для Динамо. Нагадаємо, Гірники проводять домашні поєдинки у Києві вже протягом 3-х місяців.

Читайте також: Запахло грошима. Скільки отримає Динамо за Лігу Чемпіонів?

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також