Шахтар – Ваккер. Забити австрійцям не судилось

Голів та видовища чекали вболівальники Шахтаря від своєї команди у матчі з австрійським Ваккером. Особливо після розгрому у попередньому спарингу болгарського Ботева 6:1.

Із кожним наступним спарингом Паулу Фонсека проводить все менше експериментів зі складом. Відчувається, що тренер награє основу під матчі з Айнтрахтом у Лізі Європи. На гру із Ваккером вийшли ті, кого, мабуть, варто очікувати з перших хвилин і в офіційних матчах. Вже потроху доводиться звикати до появи Болбата на правому фланзі захисту.

Шахтар у звичному для себе стилі беззаперечно домінував на полі, особливо у першому таймі. Однак ця перевага до перерви ніяк не переростала у гольові моменти. В той же час і суперник абсолютно нічого не створював біля воріт Пятова. Ближче до свистка гірники відправили м’яч у ворота Ваккера, але через офсайд гол не був зарахований. Віктор Коваленко не витримав лінію, коли добивав м’яч у порожні ворота. Та варто відзначити класну триходівку, яка цьому передувала. Коваленко знайшов пасом Марлоса, той другим дотиком віддав на Мораєса. Удар бразильця взяла на себе поперечка.

У другому таймі побільшало ударів від Шахтаря. Дуже близьким до гола були гірники, коли Болбат передачею із глибини вивів на вільний простір Мораєса. Жуніор вздовж лінії покотив у штрафний майданчик, але Соломон трішки не встиг на простріл. Схожі напівмоменти у Шахтаря виникали і наприкінці матчу, але забити так і не вдалось. Без голів гірники завершили останній матч на тренувальному зборі.