Шахтар – Ворскла. Героїзм гостей, але перемога фаворитів

Донецький Шахтар після поразки від Динамо знову проводив матч перед власними вболівальниками. Суперник – Ворскла. Полтавці після кількох поразок видали непогану триматчеву серію, в якій здобули 7 очок із 9.

Напередодні Шахтар-Ворскла

FC SHAKHTAR готовий зустрітися з претендентом на бронзу УПЛ🔥Феррейра і Тайсон – out, Коваленко, Кайоде та Зубков – in.Ворскла без Шарпара зможе дати бій чемпіону?

Опубліковано FootballHub 21 квітня 2018 р.

Шахтар мав кадрові проблеми, оскільки не могли зіграти Тайсон і Феррейра. У Ворскли теж була вагома втрата – через дискваліфікацію випав головний конструктор атак Шарпар. Дуже складно було гостям із перших хвилин матчу. Команда Фонсеки повністю закрила суперника на його половині поля. Відрізаним від партнерів був нападник зелено-білих Коломоєць.

Шахтар 1:0 Ворскла

Як мінімум 5 гольових нагод – і один забитий м'яч через затримку Ребенка😕FC SHAKHTAR у першому таймі не зустрічає опору з боку Ворскли.

Шахтар методично розхитував суперника і раз-по-раз гірники намагалися вивести Кайоде віч-на-віч із Ткаченком, та практично завжди нападник потрапляв у офсайд. Не виходить у Кайоде – за справу взявся Марлос. Натуралізований бразилець обігрався із Фредом і спокійно покотив м’яч повз голкіпера Ворскли. Як тут не згадати про неочікувану зміну воротарів. Адже в останніх матчах основним був Шуст і три попередні поєдинки ворскляни закінчили на нуль.

Команда Сачка нічим не змогла відповісти на пропущений м’яч і може радіти, що не пропустила більше. Був один удар у бік воріт гірників від Чеснакова, але дуже неточний. Другий тайм гірники розпочали надзвичайно стрімко. Ісмаїлі отримав закидання із власної половини поля, увійшов до штрафного майданчика, посадив на газон суперника і віддав Марлосу на порожні ворота – 2:0.

Шахтар – Ворскла. Ударний старт 2 тайму

Оце так видали🔥💥FC SHAKHTAR та Ворскла по перерві пішли в атаку без забрал😮

Минуло дві хвилини, як у Харкові сталося дежавю. Хоч і дійові особи були інші, втім гол стався ідентичний другому. Бутко забіг із глибини і віддав прострільну передачу на Коваленка. Віктору залишалося тільки підставити ногу і він із завданням впорався.

Цілковита безпечність зіграла злий жарт із Шахтарем. Спочатку Пятов отримав жорстку передачу від Ордеця і подарував м’яч Коломойцю, який момент не змарнував, 3:1. Той же Коломоєць міг скоротити відставання Ворскли до мінімуму, але, по-перше, удар нападника парирував Пятов, а, по-друге, лайнсмен зафіксував офсайд.

Шахтар 4:2 Ворскла. Гол Патріка

Алан Патрік заспокоїв FC SHAKHTAR👏Збільшив хитку перевагу гірників до двох м'ячів💪Хто здивував більше у другому таймі: хлопці Фонсеки чи хлопці Сачка?

Але ні Пятов, ні захисники не допомогли Шахтарю в моменті, коли забивав Сергійчук. Нападник Ворскли прийомом відчепив суперника і прошив ударом кіпера гірників. Однак, останнє слово було за господарями. Фред, Дентіньйо і Патрік сконструювали четвертий гол Шахтаря, а завершального удару завдав останній.

Шахтар провів контрасні два тайми, але не дозволив Ворсклі створити сенсацію. 4:2 і гірники зберігають триочкову перевагу над Динамо.