Шахтар вистояв у матчі з Інтером. Гірники слідом за Динамо виходять у плей-оф Ліги Європи. ВІДЕО

В останньому турі групового етапу Ліги чемпіонів український клуб грав у Мілані з Інтером

Для Шахтаря результат цього матчу мав велике значення, адже підопічні Луїша Каштру могли як потрапити до плей-оф ЛЧ, причому з першого місця у разі перемоги над Інтером, так і вилетіти з єврокубків взагалі у разі поразки. Італійському клубу в цій зустрічі була потрібна лише перемога, яка дозволяла команді вийти до плей-оф Ліги чемпіонів чи до Ліги Європи (за умови, що Реал з Боруссією зіграють у нічию).

Через брак нападників головний тренер гірників випустив на цей матч на позиції центрфорварда Марлоса.

Вже на старті поєдинку Інтер міг повести у рахунку. Барелла прорвався по правому флангу і виконав простріл до штрафного майданчика. Бондар програв позицію Мартінесу і нападник міланців з лінії воротарської зони потужно пробив по воротах. М’яч після удару аргентинця влучив у поперечку і вилетів у поле.

Інтер продовжував тиснути на ворота гірників упродовж всього тайму, однак до ударів у площину воріт у господарів поля справа не доходила. Під кінець першої половини зустрічі Луїш Каштру провів вимушену заміну: Вітао отримав ушкодження в одному з моментів і замість нього на полі з’явився Хочолава.

Photo by Marco Luzzani/Getty Images Другий тайм

По перерві Інтер не скинув обертів і продовжував створювати моменти біля воріт Трубіна. Зокрема після подачі зі стандарту Лукаку виграв повітря у штрафному майданчику і головою пробив під поперечку. Та молодий голкіпер Шахтаря зумів дотягнутися до м’яча і перевести його на кутовий.

На 63-й хвилині поєдинку Шахтар упіймав Інтер на контратаці, яка закінчилася потужним ударом Тете з-за меж штрафного майданчика – Ханданович відбив перед собою.

Перед фінальним свистком Інтер просто навалився на ворота Шахтаря. Еріксен потужно пробив з-за меж штрафного, але Трубін зумів парирувати цей постріл.

Попри створені моменти, забитих м’ячів у цьому матчі не було. Тож Інтер вилітає з єврокубків і ймовірно “оформлює” звільнення Конте, а Шахтар набирає 8 очок і проходить до плей-оф Ліги Європи. У паралельному поєдинку Реал здолав Боруссію М з рахунком 2:0. І саме ці дві команди вийшли до наступної стадії Ліги чемпіонів.

Читайте також: А може заслужили? Комітет етики обурений поведінкою футболістів і тренерів, які критикують суддів та Ярмоленко – не легенда Динамо. Мілевський сказав, кого можна називати легендами