Шахтар здолав “народний” опір

Гірники вперше навесні зіткнулися з проблемами в матчі УПЛ.

Рівняни змусили понервувати численну армію вболівальників донецького Шахтаря. Гірники у Львові грали проти Вереса, який не так давно на цьому полі обігрував київське Динамо.

Матч розпочався у рівній боротьбі і саме господарі створили перший небезпечний момент, але Кулішу не вдалося переграти Пятова. Гості відповіли звичним контролем м’яча та випадами від швидконогих та технічних бразильців. Каркас воріт врятував Бандуру після гарматного удару Ракицького.

Варто відзначити, що гравці Вереса вміло справлялися з грізним нападником Шахтаря Феррейрою. Аргентинця раз по раз залишали в положені поза грою, але всіх закрити рівнянам не вдалося. На 24 хвилині матчу гості сконструювали зразкову контратаку, яку майстерно завершив капітан – Тайсон.

фото ФК Шахтар

Верес вирішив не змінювати схему, яка хоч і не давала результату, але створювала великі клопоти гірникам. Перед свистком на перерву другу нагоду змарнував Куліш, який пробив повз ворота із забійної позиції.

Другий тайм продовжився за сценарієм першого: Шахтар контролював м’яч, а Верес покладав надії на швидкі контратаки та помилки суперника. І такі помилки були! Чого лише вартий момент Западні, якому завадив відзначитися Ракицький, що вдало позиційно зіграв вже біля порожніх воріт. Цей гол Вереса міг би подарувати команді надію на позитивний результат, якби за дві хвилини до того перевагу гірників не подвоїв Хочолава. Центральний захисник скористався неузгодженістю захисту рівненців під час подачі з кутового і розстріляв ворота Бандури.

Фінальний свисток зафіксував перемогу команди Фонсеки 2:0, яка в хорошому гуморі готуватиметься до домашнього матчу з Динамо.