Донецький Шахтар вдруге поспіль став чемпіоном України. Гірники за тур до кінця чемпіонату гарантували собі золоті медалі. Цікаво проаналізувати фактори, які стали вирішальними у чемпіонських перегонах з київським Динамо.

– Шахтар має найкращу атаку сезону. На рахунку гірників 70 забитих м’ячів, тому навіть за рівної кількості очок із динамівцями помаранчево-чорні випередили б суперника за рахунок кращої різниці м’ячів.

– Надійний захист. Хоч і були відрізки сезону, коли на оборону Шахтаря спрямовувалося чимало критики і часто вона було обгрунтованою, все ж лише 22 пропущені голи – найкращий показник в лізі.

– Стабільність і взаємозамінність лідерів. Якщо згадати усю турнірну дистанцію, то першу роль в команді почергово відігравали Марлос, Тайсон, Бернард. Завжди високий індивідуальний рівень демонстрував Фред.

– Максимальна ефективність команди в центрі поля та найбільша кількість передач впродовж матчу. Згідно з даними Wyscout, до топ-5 гравців за цим показником потрапило одразу 5 футболістів Шахтаря. Фред, Алан Патрік, Степаненко, Бернард, Тайсон забезпечили гірникам перевагу в центрі поля і стали одним із факторів, який зіграв на користь чемпіонства донеччан.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Грати по-новому. Перший матч Динамо у 2019 році

Першим суперником Динамо на зборах у Марбельї став німецький Бохум …