Шахтар – Зоря. Складне випробування для луганчан

У 28-му турі УПЛ Шахтар на НСК Олімпійський прийматиме Зорю.

Шахтар вже достроково став чемпіоном України після перемоги в попередньому матчі з Олександрією 3:2. Натомість Зоря веде боротьбу за друге місце. Наразі луганський клуб займає 3-ту сходинку і має 52 бали у своєму активі. У Динамо, яке йде другим, на 3 пункти більше.

Зоря програла в нещодавньому поєдинку киянам 1:3, хоч команда дуже впевнено провела першу половину зустрічі і початок другого тайму. На 54-й хвилині поєдинку Юрченко реалізував пенальті та відкрив рахунок у матчі, а вже згодом він міг подвоїти перевагу, але влучив у поперечку. У попередньому турі луганчани дуже впевнено переграли Десну 2:1 (чернігівці створили перший небезпечний момент лише наприкінці зустрічі, а забити змогли з пенальті на останній компенсованій до основного часу хвилині). Підопічні Віктора Скрипника демонструють дуже непогану гру. Щоправда, перед матчем із Шахтарем Зоря має великі кадрові проблеми: Махарадзе ушкодив привідний м’яз, а Микита Шевченко вже давно заліковує травму. Вернидуб, Чеберко та Цвек відбуватимуть дискваліфікацію. Під сумнівом готовність Іванісені, він пошкодив задню частину стегна, але Віктор Скрипник в інтерв’ю прес-службі клубу сказав, що півзахисник зможе взяти участь у матчі з Шахтарем.

Гірники вже показали, що вони перебувають у гарній формі і на голову вищі за своїх суперників. Попри те, що Шахтар виграв УПЛ, клуб не повинен збавляти оберти, адже попереду ще єврокубки, які пройдуть в серпні. Тому Каштру не  слід поспішати випускати другий склад на всі наступні матчі. Великою втратою для Шахтаря стала травма Ісмаїлі, через яку він ще принаймні півроку не гратиме. І десь, можливо, не вистачає його підключень на лівому фланзі, але Гірники продемонстрували, що і без цього можуть перемагати. Марлос, Тайсон, Мораєс є провідними гравцями і перш за все слід очікувати активних дій попереду саме від них.

Прогноз

Загалом, Шахтар буде фаворитом у цьому матчі: команда демонструє гарну та якісну гру після поновлення чемпіонату. І якщо Каштру не вдасться до експериментів зі складом, то  на Зорю чекатимуть великі проблеми

Цілком ймовірною видається перемога Шахтаря і тотал більше 2,5.