Шалена розв'язка! Зінченко асистом допоміг Ман Сіті стати чемпіоном АПЛ. ВІДЕО

В останньому турі АПЛ вирішувалося, хто ж стане чемпіоном: Манчестер Сіті чи Ліверпуль.

Щоби точно гарантувати собі чемпіонство, підопічні Хосепа Гвардіоли мали перемагати вдома Астон Віллу. Тому з перших хвилин містяни напосіли на ворота свого суперника, а останнім лише залишалося шукати свого щастя в контратаках. Відзначимо, що цей поєдинок Олександр Зінченко розпочав на лаві для запасних.

Містяни повністю контролювали гру з Астон Віллою і тисли на ворота Робіна Ульсена, але забити господарям не вдавалося. Найближчим до гола був Філ Фоден. У середині тайму півзахисник Сіті з меж штрафного майданчика з лівої пробивав у дальній кут. Лише рикошет від захисника врятував Астон Віллу від пропущеного м’яча.

Натомість, єдиний удар гостей в площину воріт у першому таймі досяг своєї мети. На 37-й хвилині зустрічі підопічні Стівена Джеррарда розігнали швидку атаку, Люка Дінь виконав подачу до штрафної зони, куди вривався Метті Кеш, правий захисник бірмінгемців випередив Жоау Канселу (лівий захисник Ман Сіті проспав цей момент) і ударом головою відправив м’яч у сітку воріт – 0:1.

На другий тайм Гвардіола зрозумів, що варто щось змінювати і випустив Олександра Зінченка. Майже одразу українець міг відзначитися асистом. Лівий захисник Манчестер Сіті у штрафному майданчику накрутив декількох захисників і віддав передачу до воротарської зони на Жезуса. Але удар бразильця з близької відстані самовіддано заблокували захисники.

На 69-й хвилині Астон Вілла ще більше приголомшила Манчестер Сіті. Після вибивання від воріт Воткінс скинув головою до штрафного майданчика Ман Сіті, Коунтіньйо на прийомі обіграв Ляпорта і з правої пробив у ближній кут – 0:2.

На 76-й хвилині гравці Манчестер Сіті скоротили відставання у рахунку. Стерлінг виконав точну подачу на дальню стійку на Гюндогана, який головою вколотив м’яч у ворота Ульсена – 1:2

Ще за дві хвилини господарі поля зрівняли рахунок. Зінченко на лівому фланзі накрутив гравця Астон Вілли і викотив під удар Родрі. Іспанець в дотик завдав удару точнісінько у кут воріт Ульсена – 2:2!

А на 81-й хвилині зустрічі містяни вийшли вперед. Де Брюйне скористався провалом захисту Астон Вілли увійшов до штрафної зони і прострілив на дальню стійку, куди вривався Гюндоган, якого загубили оборонці. Німець спокійно переправив м’яч у сітку воріт – 3:2!

Господарі більше не припускалися помилок у захисті і зуміли втримати необхідний результат. Тож, Манчестер Сіті разом із Олександром Зінченком стає чемпіоном Англії у сезоні 2021/22!