Інгулець сенсаційно вийшов до фіналу Кубка України. У півфінальному матчі команда з Петрового здолала луганську Зорю з рахунком 2:1.

Цю історичну перемогу ексклюзивно для FootballHub прокоментував капітан Інгульця Владислав Лупашко:

Які зараз емоції? Емоції виконаного обов’язку, напевно. Це складно передати. Ми це усвідомимо навіть не через місяць у фіналі Кубка, а усвідомимо через довгі роки. Це житиме з нами з усіма, хто причетний до цього успіху. Це не тільки футболісти, не тільки ті 11, хто вийшов у старті, чи хлопці, які вийшли на заміну. Це всі, хто не потрапив сьогодні у 18. Вони створюють конкуренцію, єдиний організм. У нас клуб підтягнувся. Спочатку команда була вище, ніж клуб, сильніша. На даний момент клуб на одному рівні з футбольною командою. Тому воно і дає свій результат. Я думаю, що тут в регіоні ніхто не знав про цю команду, про існування населеного пункту. Зараз ми розширили географію українського футболу. І скажу, що президент і тренер — це ті люди, на яких все спирається і тримається. І з цими людьми клуб увесь час рухатиметься вгору.

Фото ФК Зоря

Капітан Інгульця розповів і про вболівальників, які палко підтримували свою команду у матчі проти зірковішої Зорі. Зокрема, про двох своїх персональних уболівальниць:

У мене є персональні вболівальниці — мої дочки Мілана та Мікаелла. Люблять футбол, прищеплюємо з дитинства. Дивляться з татом матчі. Я думаю, ми дали поштовх майбутньому поколінню. На цій перемозі вони виростуть. Вони прагнутимуть грати у футбол. Не палити, не пити, а хотітимуть розвиватися, знаходитимуть собі кумирів у цій команді.

Підтримку вболівальників добре чули. Я скажу, що треба вчити уболівальників розуміти футбол. Так, як це роблять за кордоном. Прищеплюють футбол з дитячого віку. Батьки ходять з дітьми, дідусі водять своїх онуків. Я сподіваюся, що з кожним роком, з кожним днем буде все більше вболівальників на цих матчах.

Після матчу президент Інгульця дуже емоційно і коротко прокоментував перемогу:

Ми зробили це!

Більше ексклюзивів з півфіналів Кубка України чекайте у Профутболі найближчої неділі о 23:00. Нагадаємо, у ще одному матчі цієї стадії турніру Шахтар переміг Дніпро-1.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Хто міг придбати Карпати? Інсайд Ігоря Циганика

Ігор Циганик в авторській програмі ЦиганикLIVE розповів про можливих інвесторів Карпат та …