Домашня сторінка Актуально Шалений скандал в Угорщині. Фанати безжально атакують Івана Петряка

Шалений скандал в Угорщині. Фанати безжально атакують Івана Петряка

1 читачів онлайн
2
12,335

Іван Петряк потрапив в епіцентр трансферного скандалу в Угорщині. Українець, який наразі виступає в складі Ференцвароша на правах оренди потрапив у немилість від власного ж клубу. Угорські ЗМІ повідомили, що українець, швидше за все, наступного сезону виступатиме за Мол-Віді, який є одним із головних ворогів Ференцвароша.

Справа в тому, що орендна угода Петряка із Ференцварошом завершується цього літа, однак Мол-Віді готовий викупити контракт українця у Шахтаря. У Ференцвароші миттєво відреагували на цю інформацію та викреслили Івана Петряка із заявки на сезон. Більше того, гравця позбавили місця у роздягальні. Номер 34, під яким грав Петряк, демонстративно заклеїли зеленою стрічкою.

Вболівальники Ференцвароша атакували акаунт футболіста у соцмережах. Там Петряка називають зрадником та юдою, всіляко ображають і стверджують, що він продався за гроші головному ворогу Орлів.

Іван Петряк разом із Ференцварошом цього сезону виграв чемпіонат Угорщини. Окрім командних нагород гравець провів не менш яскраву кампанію і в плані індивідуальних показників. На рахунку Петряка 36 матчів, 6 забитих м’ячів та 11 асистів.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Придбали за 100 млн. євро, щоб обміняти на знижку? Реал готує цікавий обмін

Мадридці будують амбітні плани на майбутнє …