Шальке – Байєр. Фейл Коноплянки і негативні відгуки

Бундесліга – не для Коноплянки. Схоже, це намагається донести до всіх головний тренер Шальке Доменіко Тедеско. Цього сезону Євген у чемпіонаті зіграв тільки 7 матчів. Але лише двічі відіграв усі 90 хвилин. Матч із Байєром не став винятком у цьому плані і вже за традицією українець розпочав гру в запасі.

Всю свою кризовість Шальке показав одразу. У першому ж таймі господарі отримали два м’ячі у власні ворота. Першим автором гола став добре знайомий українським уболівальникам екс-динамівець Александр Драгович. Австрієць опинився в потрібний час у потрібному місці, тому саме до нього відлетів м’яч після удару в стійку. Другий гол не змусив себе довго чекати. Аларіо отримав пас із флангу від Венделла, елегантно розібрався із захисником і пробив майже у Ферманна. А от голкіпер не зумів згрупуватись і пропустив м’яч під рукою – 0:2.

На щастя для Шальке, відставання у рахунку гельзенкірхенцям вдалося скоротити ще до перерви. На 45+1 господарі заробили кутовий. М’яч після подачі виграв МакКенні і спрямував його у напрямку воріт. Хтозна, чи стався б гол, якби на м’яч не встиг Райт. А так – 1:2 і шанси на камбек. Виходу Коноплянки вболівальники дочекалися аж на 71-й хвилині. Але вихід вочевидь не вдався.

Підсумок – друга найнижча оцінка в складі обох команд. Ще не вдаліше зіграв тільки голкіпер Шальке, який пропустив перший м’яч поміж ніг, а другий під рукою. За час проведений на полі Коноплянка двічі пробив по воротах Байєра, та одного разу успішно пішов в обіграш. Але один із тих двох ударів надовго увійде у рейтинг ляпів чемпіонату. Шальке відібрав м’яч на чужій половині поля і Скшибскі в дотик віддав розрізну передачу на Євгена. Українець опинився в ідеальній позиції для завершального удару, але… Замість того, щоб пробити одразу – загальмував атаку. Євгена наздогнав захисник, Коноплянка хитнув його вправо і пробив. Однак удар вийшов дуже неточним та вкрай слабким.

Цей момент викликав цілу хвилю критики з боку вболівальників, які писали, мовляв, ось чому українець постійно залишається в запасі. Не втримався від тролінгу і клуб. Шальке опублікував відео із Сульшером. Тоді ще тренер Молде на тренуванні вимагає від гравців, аби ті пробивали по воротах за першої ж нагоди.

Шальке так і не зумів врятувати бодай нічию в матчі з Байєром і опустився на 14-те місце в турнірній таблиці.