Шальке в меншості програє Боруссії

Шальке у драматичному матчі поступився менхенгладбаській Боруссії. Євген Коноплянка знову вийшов у стартовому складі Шальке. Доменіко Тедеско не зміг залишити поза стартовим складом українця, який у попередньому матчі відзначився забитим м’ячем і допоміг команді зіграти в нічию із Гертою.

Разом із Коноплянкою вдруге поспіль у старті вийшов і молодий голкіпер гельзенкірхенців Александр Нюбель. Ще до перерви новий Нойєр двічі врятував господарів від пропущеного м’яча. Однак навіть він не зміг допомогти Шальке, коли Стробль влучив у поперечку. Євген Коноплянка був змушений частенько повертатись в захист, з огляду на рівень суперника.

Двічі українець індивідуально протистояв Закарії. У першому випадку Коноплянка зіграв позиційно не вдало і дозволив супернику завдати удару по воротам Шальке. А от вже друге протистояння між гравцями закінчилось на користь Євгена. 11 номер Шальке у підкаті заблокував гострий простріл суперника. Були моменти за участю Коноплянки і в атаці. Екс-дніпрянин був близький до асисту, але Ут не скористався його точним навісом. А трохи пізніше класичний удар пісдя зміщення у центр заблокував захисник. Найгострішим моментом у Шальке в першому таймі став штрафний у виконанні Каліджурі. Декому із вболівальників здалось, що м’яч опинився у сітці, однак це був лише оптичний обман.

Разом із другим таймом прийшли і серйозні проблеми для Шальке. Спочатку дивом не забив Азар, а дещо пізніше господарі залишились в меншості. Нюбель отримав пряму червону картку за фол останньої надії перед власним штрафним майданчиком. Перед Тедеско постала необхідність зняти когось із польових гравців і він вирішив пожертвувати Євгеном Коноплянкою.

Шальке тримався до 86 хвилини. Однак прекрасний дриблінг на фланзі від Азара і згодом неперевершений удар Крамера і 1:0 на користь Боруссії Менхенгладбах. На цьому гості не зупинились і невтомний Азар став співавтором ще одного голу. Вже у компенсований час бельгієць вивів на ударну позицію Нойхауса, а той не схибив – 0:2. Шальке зазнає прикрої поразки і залишається на 12-му місці в таблиці, а ось Боруссія за очками наздоганяє Баварію.