Домашня сторінка Актуально Шапаренко, Цитаїшвілі, Кадірі та Сідіклей розривають… за дубль Динамо. ВІДЕО

Шапаренко, Цитаїшвілі, Кадірі та Сідіклей розривають… за дубль Динамо. ВІДЕО

13 читачів онлайн
1
4,614

Молодь Динамо плюс ті гравці, які не задіяні у матчах першої команди у день поєдинку з Брюгге, зіграли контрольний матч зі збірною Білорусі U-19.

Кияни розгромили суперника з рахунком 5:0. Найпомітнішими були саме гравці першої команди. Відео забитих м’ячів дивіться у нашому огляді.

На 25-й хвилині першим відзначився Цитаїшвілі. Шапаренко запустив класну діагональ зі своєї половини поля на лівий фланг, Цитаїшвілі обіграв захисника і пробив у дальній кут воріт білорусів. Подвоїв перевагу на 38-й хвилині Сідіклей. Бразилець спокійно розібрався у штрафному майданчику та пробив у верхній лівий від воротаря кут, при цьому, ефектно “прокотивши” захисника.

Вже у другому таймі два м’ячі забили гравці молодіжного складу: Янаков (асистував Шапаренко) та Ісаєнко. На 83-й хвилині Шапаренко відзначився вже сам. Кадірі відпасував на лівий фланг, Шапаренко спочатку обіграв захисника, а потім влучно пробив у дальній кут.

Динамівці перемогли з рахунком 5:0. Білорусь U-19 — це, звичайно, не Брюгге, але після такої результативної гри футболістів першої команди до Олександра Хацкевича виникає багато запитань. Особливо після слів головного тренера Динамо про те, що Шапаренко готується до матчу з Брюгге.