Шапаренко відзначився шедевром у першій двосторонці при Луческу. ВІДЕО

Динамо провело двосторонку, у якій було багато цікавих епізодів.

В рамках підготовки до нового сезону кияни провели двосторонню гру у три тайми по 30 хвилин. Головним рефері поєдинку був один із тренерів Динамо Огнєн Вукоєвич. Не змогли зіграти травмовані Вербич, Попов та Бурда.

Перемогу з рахунком 4:2 здобула команда у зелених манішках. У складі переможців забивали: Дуелунд, Русин, Булеца та Шапаренко. У складі переможених голами відзначилися Буяльський і Шепелєв.

Особливо красиво забив Шапаренко. Микола перехопив м’яч у центрі, обіграв Лєднєва і Сидорчука, змістився ближче до штрафного майданчика та чудово пробив — м’яч від стійки залетів у ворота.

Динамо проведе перший контрольний поєдинок вже 7 серпня. Суперником киян буде друголіговий Верес.

Нагадаємо, Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про трансферні плани Мірчі Луческу.