Шапіто на Олімпійському. Динамо із соромом “виконує” своє завдання

Ліга Чемпіонів чекає…

Динамо не треба було налаштовуватися на матч із Колосом, адже кияни одразу після гри із Зорею казали про всю марність попередніх перемог, якщо у поєдинку з ковалівцями вони не зможуть досягти необхідного результату.

Підопічні Олексія Михайличенка з перших хвилин пішли в атаку і могли забивати зусиллями Русина (пробив повз дальній кут із вигідної позиції) чи Буяльского, який дальнім ударом поцілив у стійку воріт Волинця.

Хлопці Костишина не збиралися влаштовувати киянам легку прогулянку, тому і самі дуже небезпечно ходили в атаку. Чого лише вартують моменти Лисенка і Морозка, в яких свою майстерність сейвами продемонстрував Георгій Бущан.

Другий тайм розпочався із супершансу Русина. Нападник Динамо протягнув м’яч до штрафного майданчика Колоса, поліз на декількох суперників і пробив – Волинець відбив м’яч у стійку власних воріт.

Колос покарав столичний клуб за марнотратство досить швидко. Морозко після серії помилок отримав м’яч на фланзі і подав точно на голову Лисенку – 1:0.

Михайличенко кинувся змінювати малюнок гри замінами, випустивши Шапаренка і Цитаїшвілі. Вийшло тільки гірше…

Олексій Михайличенко все прорахував. Фото ФК Динамо Київ

Микола Шапаренко у власному штрафному майданчику зачепив Вільхамссона, і арбітр заслужено вказав на пенальті. З одинадцятиметрової позначки сам же ісландець покарав киян точним ударом – 2:0.

Динамо нічого не показало, але залишилося з омріяним другим місцем УПЛ. Усе завдяки нічиїй у Запоріжжі.