Ще один перспективний виступ. В Англії схвально оцінили гру Миколенка

Попри невдачі у першу таймі, українець добре себе показав у другій половині гри.

Евертон завдяки епічному камбеку переміг Кристал Пелас із рахунком 3:2, що дозволило ірискам зберегти прописку в АПЛ на наступний сезон. У цьому тріумфі свою роль зіграв Віталій Миколенко, який у поєдинку з лондонцями відзначився передасистом. Авторитетний портал Liverpool Echo поставив українському захисникові 7 балів і відзначив ще один перспективний виступ:

Миколенко ЕвертонPhoto by Getty Images

Яскраво розпочав гру, але втратив свого гравця під час першого гола, а також потрапив у плутанину під час другого. Однак він твердо залишив це позаду в другому таймі, щоби показати ще один перспективний виступ.

Також 7 балів Миколенку поставив відомий статистично-аналітичний портал WhoScored.

Оцінка Миколенка за матч із Крістал Пелас WhoScoredСкріншот із сайту WhoScored

А інший популярний ресурс SofaScore оцінив дії захисника збірної України у матчі з Кристал Пелас на 7,4 бала.