Ще один зрадник. Ексдинамівець захищає Тимощука і наїжджає на Зінченка

Народився в Україні, але давно вже росіянин.

Ексгравець київського Динамо Анатолій Бишовець в інтерв'ю російському ресурсу Спорт-уїкенд висловив своє нерозуміння ситуації навколо Анатолія Тимощука:

Все, що відбувалося навколо Тимощука, це нерозумно. Замість  гордості за своїх гравців, які приносили славу українському футболу, їх наражають на анафему... А ось вчинок Ракицького, який розірвав контракт із Зенітом, я якраз виправдовую. У нього в Україні лишилися родичі. Мене обурює інше: людину визначають за тим, чи може вона вимовити слово паляниця? Що це за критерій? Я та моя дружина народилися у Києві, ми – українці і нічого не змінилося від того, що переїхали. Я не розумію провини Тимощука. Він що повинен залишити улюблену роботу, розірвати контракт?

Ексдинамівець захищає Тимощука і наїжджає на ЗінченкаPhoto by Getty Images

Уродженець Києва, який свого часу (у сезоні 1998/1999) очолював донецький Шахтар, наїхав на Олександра Зінченка, який запропонував заборонити росіянам грати в Європі:

Не можу зрозуміти Зінченка. Головін та Міранчук мають виїхати? За яким правом? Це що – людські закони? Але ж вони не мають ніякого стосунку до того, що відбувається.

Мабуть, мозок громадянина росії Анатолія Бишовця не може усвідомити те, що за злочини своєї влади відповідальність несе і народ, який цю владу підтримує.

Читайте також: Від головного героя до розчарування? Миколенко отримав провальну оцінку за гру

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також