Щенсний тягне, а Левандовський забиває історичний м'яч! Польща у суперматчі ЧС долає саудівців. ВІДЕО

Польща у матчі другого туру групи С грала із Саудівською Аравією, яка у першому поєдинку Чемпіонату світу сенсаційно перемогла Аргентину 2:1.

Саудівці дуже активно розпочали зустріч, взявши м’яч і поєдинок під свій контроль із перших хвилин. На високих швидкостях краще діяли саме гравці Саудівської Аравії і на 13-й хвилині близький до голу був Мохамед Канно. Півзахисник з меж штрафного майданчика стріляв під поперечку – лише чудова гра Войцеха Щенсного врятувала поляків.

Номінальні господарі витримали стартовий наступ саудівців і трохи відтягнули гру від власних воріт. А на 39-й Польщі самій вдалося забити.

Захисник Метті Кеш підключився до атаки і з правого флангу прострілив до штрафного майданчика на Левандовського. Нападник Баварії випередив голкіпера і прокинув його, але занадто далеко відпустив м’яч. На щастя, зірковий форвард не розгубився, наздогнав м’яч біля лицьової лінії і викотив під удар Зелінському, який потужно пробив під поперечку і вивів Польщу вперед – 1:0.

Саудівська Аравія могла відігратися уже за декілька хвилин. Наприкінці тайму головний арбітр зустрічі після перегляду VAR призначив пенальті у ворота Польщі – Кристіан Б'єлік у власному штрафному майданчику вдарив по нозі Аль-Шехрі. Виконувати одинадцятиметровий взявся Аль-Давсарі. Та капітан Саудівської Аравії не зміг з позначки переграти Щенсного. Більше того, польський голкіпер також впорався з добиванням від Аль-Брейка.

Щенсний ПольщаPhoto by Hector Vivas - FIFA/FIFA via Getty Images

На старті другого тайму Щенсному довелося знову рятувати свою команду. Цього разу після серії рикошетів у штрафному майданчику Польщі Аль-Давсарі пробивав з декількох метрів, але воротар Ювентуса був на висоті.

Поляки відповіли не менш гострим моментом. Після навісу з лівого флангу від Франківського Мілік, якого загубив захисник, завдав удару головою з близької відстані, але влучив у поперечку.

Згодом супермомент мав Левандовський. Після передачі з лівого флангу нападник випередив захисників і з меж воротарської зони пробив коліном – м’яч від голкіпера влучив у стійку та вилетів у поле.

На 78-й хвилині ще одну розкішну нагоду мали саудівці, але Аль-Малкі з тринадцяти метрів не влучив у площину воріт – м’яч пройшов у сантиметрах поруч зі стійкою.

На 82-й хвилині стався зірковий момент Левандовського. Форвард скористався помилкою захисника, забрав у нього м’яч, вийшов віч-на-віч з голкіпером і впевнено пробив – 2:0. Це перший гол Левандовського на Чемпіонаті світу в кар’єрі!

Левандовський збірна ПольщіPhoto by Hector Vivas - FIFA/FIFA via Getty Images

Наприкінці зустрічі Левандовський міг оформлювати дубль. Нападник поляків вибіг на побачення з воротарем, але не зміг його перекинути.

Тож поляки перемагають з рахунком 2:0 Саудівську Аравію і з 4-ма очками очолюють групу С.