Шедевр Циганкова та фантастичний Гармаш! Динамо розбирається з Дніпром-1. ВІДЕО

У 12-му турі чемпіонату України Динамо на НСК Олімпійський приймало Дніпро-1

Після поєдинкуЛіги чемпіонів з Барселоною, який завершився поразкою киян з рахунком 0:1, Мірча Луческу зробив певну ротацію у стартовому складі. З перших хвилин з’явилися Вітіньйо, Тимчик, Андрієвський, Шепелєв та Рамірес. Супряга на поєдинок із дніпрянами взагалі не потрапив до заявки. Як попередньо повідомив журналіст Football Hub Олександр Мельниченко, це сталося через ушкодження у молодого нападника.

Обидві команди доволі обережно розпочали поєдинок і перший небезпечний момент у зустрічі стався аж на 17-й хвилині. І створили його гості. Нелсон Монте подав до штрафного майданчика Динамо, Довбик виграв повітря у Кенджори і скинув на Ярмолюка. Але той з кута воротарської зони не влучив у площину воріт.

Кияни ж майже одразу відповіли своїм моментом. Буяльський віддав чудову розрізну передачу на Раміреса, нападник Динамо чудово розвернувся у штрафному майданчику і другим дотиком завдав удару – м’яч пройшов поруч зі стійкою.

У середині тайму венесуелець змарнував ще одну гарну нагоду. Нападник Динамо отримав м’яч поблизу воротарського майданчику, але дуже довго готувався пробити і його удар заблокував Джурасек. М’яч відлетів до Андрієвського, який із меж штрафної зони пробив прямісінько у воротаря Дніпра-1 Кожокару.

Більше небезпечних моментів до перерви не було.

Другий тайм

Мірча Луческу був дуже незадоволений грою своїх підопічних і по перерві головний тренер Динамо зробив три зміни. Замість Вітіньйо, Андрієвського та Шепелєва вийшли Де Пена, Сидорчук та Шапаренко відповідно.

І майже одразу заміни принесли результат. Сидорчук перевів м’яч на правий фланг на Циганкова, вінгер Динамо накрутив Нелсона Монте, змістився ближче до центра і з лінії штрафного майдачника потужно пробив у дев’ятку – 1:0.

На 67-й хвилині головний тренер Динамо замість Раміреса випустив Гармаша. І за 4 хвилини джокер Луческу забив. Циганков на правому фланзі скористався помилкою Логінова, який пропустив м’яч за спину, вбіг до штрафного майданчика і скинув під удар Гармашу. Той від душі приклався по м’ячу, який після невеличкого рикошета від захисника залетів у сітку воріт – 2:0.

На 80-й хвилині Де Пена вивів віч-на-віч з Кожокару Буяльського, але півзахисник Динамо не зумів переграти воротаря Дніпра-1.

На останніх хвилинах зустрічі господарі створили ще один момент. Гармаш доборовся до кінця у штрафному майданчику, дістав м'яч на лицьовій лінії і відкотив під удар Буялькому, який одразу пробив з гострого кута – сейв Кожокару.

2:0 – після цієї перемоги Динамо набирає 32 очки і продовжує лідирувати в УПЛ, маючи перевагу над Шахтарем у 3 очки. Дніпро-1 четвертий і має 22 пункти.