Шедевральна атака! Красень-гол допоміг Динамо здолати Рудар. ВІДЕО

Після невдачі у матчі з Левські на команду Мірчі Луческу очікувало протистояння з чорногорським Рударом.

У першому таймі киян на поле вивів Денис Гармаш, але ні капітан, ні решта гравців стартової одинадцятки не змогли потішити тренера та вболівальників забитими м'ячами.

За всю половину гри можна згадати хіба прямий удар з кутового від Карлоса Де Пени. Голкіпер номінальних гостей Агович м'яч із дев'ятки власних воріт потягнув.

Після перерви на полі у складі Динамо додалося атакувальної міці. Але перший по-справжньому небезпечний момент створили саме чорногорці. Живкович протягнув м'яч до штрафного майданчика киян і, скориставшись пасивністю Боля, пробив. Бойко у класному стрибку потягнув м'яч з кута власних воріт.

Кияни відповіли оразу чотирма моментами. Ванат, Циганков і Караєваєв своїми ударами не змогли переграти Аговича. А в епізоді з ударом Шапаренка із меж штрафного майданчика Рудара гостям допоміг каркас воріт – поперечка.

Свого підопічні Мірчі Луческу все ж досягли. На 84 хвилині динамівці розіграли розкішну атаку, яку після передачі від Буяльського і пропускання поміж ніг від Шапаренка влучним ударом у дальній кут завершив Вітіньйо – 1:0!

Динамо здобуває шосту перемогу у восьми матчах на зборах.