Шевченко кличе ще двох! Хто і за яких умов приєднається до збірної?

Журналіст Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive розповів про можливе підсилення збірної України на матч із Францією.

Хто ж з українських футболістів гратиме з Францією? Адже гравці Шахтаря Тарас Степаненко і Андрій Пятов здали позитивні тести на коронавірус. Після цього Гірники пішли на 14-денний карантин, щоби повторити тести і дізнатися, хто інфікований, а хто ні.

Я розмовляв з Андрієм Шевченком, але він спокійно реагує на ці події. Сьогодні був довикликаний Роман Безус. Наскільки я розумію, якщо є можливість, так само до табору збірної прилетять Євген Шахов та Артем Кравець. З ними велися перемовини. Якщо в них є можливість, а саме довідка, яка підтверджує відсутність коронавірусу, то ці футболісти можуть долучитися до табору національної команди і зіграти у товариському поєдинку з Францією.

Це буде можливість проявити себе гравцям, які мають мало ігрової практики у збірній? Ситуація також ускладнюється відсутністю Буяльського і Супряги, які теж мали прибути до табору національної команди, але через ушкодження не змогли це зробити.

Проте, з’являється можливість зіграти в Андрія Луніна, у дебютанта Юхима Коноплі та в інших. Добре, що це товариський поєдинок.

Читайте також: Знайшли вихід. 5-тиразовий чемпіон України переходить до Баварії та За крок до підписання. Луческу домовляється про трансфер опорника

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також