Шевченко: Стандарти і останні хвилини – наша слабкість

Збірна України у другому товариському матчі здолала команду Японії 2:1.

Ярослав Ракицький потужним ударом з-за меж штрафного майданчика змусив Уеду зрізати м’яч у власні ворота на 21 хвилині.

Пропустивши після стандарту під завісу першого тайму, відзначився Макіно, українці змогли у середині другої 45-хвилинки провести відмінну комбінацію, яку точним ударом низом у правий від воротаря кут замкнув Олександр Караваєв.

LIEGE, BELGIUM – MARCH 27: Olexandr Karavayev of Ukraine celebrates after scoring his sides second goal during the International Friendly match between Japan and Ukraine at Stade Maurice Dufrasne on March 27, 2018 in Liege, Belgium. (Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

Післяматчева прес-конференція Андрія Шевченка:

Прес-конференція Андрія Шевченка

Збірна України здобула першу перемогу у 2018 році🔥Завдяки голам Ракицького і Караваєва українці здолали японців 2:1💪

Опубліковано FootballHub 27 березень 2018 р.

• Я не коментуватиму дії конкретних гравців. Я задоволений самою грою. Контроль м’яча і гри – все ок. Пропущений гол і останні 5 хвилин – прикрість
  • Ми робили акцент на тому, щоб не пропускати м’ячів зі стандартів. На жаль, ці два матчі показали, що над цим треба працювати більше. І останні 7 хвилин – японці були близькі до того, щоб зрівняти рахунок.
  • Я спілкувався з Гвардіолою щодо позиції Зінченка. Гравець з великим потенціалом і його позиція у Ман Сіті – лівий захисник зі зміщенням до центру. Ми у збірній його використовуємо так само..
  • Матчем з Саудівською Аравією ми були здивовані. На цьому зборі ми змогли додати пресингу, компактності в середині, напрацювали зв’язки, які ми втратили за перерву.
  • Два наступні спаринги – ведуться перемовини з одним з учасників ЧС. Але суперників зараз назвати я ще не можу.