Шевченко у збірній Польщі? Майбутнє українця залежить від третьої сторони

Журналіст Ігор Циганик у програмі Циганик Live розповів про ситуацію з можливим працевлаштуванням Андрія Шевченка у збірній Польщі.

Пряма мова:

У президента Футбольного союзу Польщі Цезарія Кулеші була розмова з Андрієм Шевченком, на якій він запропонував українцеві очолити польську команду. Але сам Шевченко сказав, що на даному етапі у нього не вирішене питання з Дженоа.

Кулеша повинен обрати нового наставника до 31-го січня. Шевченко сказав, що навряд чи зможе вирішити питання з Дженоа до цієї дати. Але якщо це вдасться, то він готовий розглядати пропозицію очолити збірну Польщі.

На сьогоднішній момент Шевченко не має права розірвати контракт із Дженоа. Керівництво генуезького клубу повинно намалювати дорожню карту, як саме воно буде розходитися з українським наставником: або далі продовжуватиме виплачувати йому гроші у повному обсязі, або спробує розірвати угоду і запропонувати компенсацію. Зараз м'яч на стороні Дженоа.

Поляки не збираються платити Дженоа компенсацію за Шевченка.

Шевченком цікавилися інші клуби, але до конкретних розмов справа не дійшла. Зараз йому потрібно вирішити питання з Дженоа.

Чи є Шевченко для Цезарія Кулеші основним кандидатом на посаду головного тренера збірної Польщі? Так, але є певні обставини, які можуть вплинути на те, що цього не станеться.

Чи хоче сам Шевченко? Питання риторичне. Кожна людина хоче працювати. Йому було б цікаво поїхати на Чемпіонат світу. У поляків достатньо хороша команда. Тим паче, що найближчий поєдинок у них проти нашого заклятого ворога.

Читайте також: Зоря піднімає ставки? Луганці зацікавлені у трансфері гравця Фенербахче

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також