Домашня сторінка Актуально Шевченко: В Італії немає конкретного гравця нападу

Шевченко: В Італії немає конкретного гравця нападу

14 читачів онлайн
0
1,677

Андрій Шевченко провів прес-конференцію напередодні товариського матчу збірної України проти Італії. Наставник синьо-жовтих дав характеристику супернику та наголосив, що сподівається побачити у майбутньому поєдинку максимум можливостей своїх підопічних.

Photo by Philipp Schmidli/Getty Images

Про очікування від матчу

– Я дуже радий повернутися до Італії як тренер, — звернувся до присутніх Андрій Шевченко. — Ця країна дала мені дуже багато. І я сподіваюся, що моя команда завтра на цьому стадіоні дійсно покаже, як вміє грати. Звичайно, наша команда, як і італійська, має певні кадрові проблеми. Гравці виступають в різних чемпіонатах, що створює певні складнощі. Також не буде з нами завтра Ярмоленка. Але попри все це, ми намагатимемося постати сильною командою та показати хороший рівень футболу.

Про стартовий склад

– Відповідь у першу чергу мають дати самі гравці на футбольному полі. Є футболісти, у яких є певні проблемі, тому сьогоднішнє тренування дуже важливе. Подивимося під час заняття, в якому стані вони зараз перебувають. Дехто тільки сьогодні приєднався до нас, вони виступають в європейських чемпіонатах. Будемо спостерігати, якою буде їхня реакція на полі, і вже потім прийматимемо рішення щодо складу.

Photo by Paolo Bruno/Getty Images

Про нападників збірної Італії та зміни в команді після останнього матчу

–  Італія взагалі країна талантів. Можливо зараз в італійській команді немає конкретного гравця нападу, який здатен повести партнерів за собою, але є дуже багато молодих талановитих футболістів. Зокрема, я нещодавно в інтерв’ю говорив про одного гравця з Мілана, не хочу зараз повторювати його прізвище… Якщо самі італійці не можуть дати відповідь на це запитання, то хіба я можу об’єктивніше оцінити цю ситуацію? Для того, щоб Скуадра Адзурра знову стала такою ж якісною командою як тоді, потрібен час. Але, повторюся, в Італії є дуже багато талановитих молодих гравців. Їм треба дати час, щоб вони досягли таких самих висот.

Про базовий клуб збірної

– Шахтар — це дуже сильна команда, одна з найсильніших в Україні. Тому ми широко використовуємо гравців цього клубу. Мені дуже прикро, що деякі з українських футболістів не мають постійного місця в складі своїх зарубіжних клубів. Можливо, український національний чемпіонат останнім часом трохи втратив свій рівень. Італія — дуже сильний суперник, але завтра на полі ми будемо боротися.

Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Про завдання збірної

– Я дуже гордий бути тренером національної команди України. Відчуваю велику відповідальність. Я прийшов до збірної після невдалого виступу на чемпіонаті Європи 2016 року. Було дуже нелегко сформувати нову команду, підняти дух колективу, змінити повністю всю структуру гри. На жаль, ми програли у кваліфікації світового чемпіонату Хорватії, яка згодом грала у фіналі Кубка світу. Але, на мою думку, ми показали якісну гру в тому відбірному турнірі. Я бачу потенціал багатьох гравців, і це змушує мене сприймати все позитивно. Моє головне завдання — показати результат. Ми зробили це в останніх матчах Ліги Націй. Головна мета, як я вже казав, — вивести збірну на Євро-2020.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Україна – ЧЕМПІОН СВІТУ! Південна Корея не вистояла проти фантастичної команди Петракова

Матч, про який ви розповідатимите своїм дітям! …