Домашня сторінка Актуально Щасливий VAR. Одноклубник Малиновського витягує перемогу для фартової Росії

Щасливий VAR. Одноклубник Малиновського витягує перемогу для фартової Росії

24 читачів онлайн
1
7,303

За порєбріком будуть тішитися

Збірна Фінляндії грізно розпочала зустріч з російськими невдахами першого туру Євро-2020. Вже на 3 хвилині номінальним господарям (матч проходив у Санкт-Петербурзі) вдалося забити. Райтала перехопив пас на Кузяєва і подав у штрафний майданчик збірної Росії, де найспритнішим виявився Пох’янпало. Удар головою – і м’яч у куті воріт Сафонова. Порадіти фінам завадив арбітр зустрічі Данні Маккелі – після підказки ВАР-арбітра гол було скасовано через сантиметровий офсайд у нападника Баєра.

Збірна Росії такою удачею скористалася під завершення першої половини зустрічі. Міранчук обігрався з Дзюбою, увійшов у штрафний майданчик фінів і, скориставшись інертністю захисників суперника, пробив у дев’ятку воріт Градецького – 0:1.

Після перерви збірна Фінляндія спробувала збільшити темп гри і моменти з’явилися біля обох воріт. Головін небезпечно пробивав – м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт Градецького. За фінів своєю нагодою відповів Пуккі (трохи раніше небезпечний вихід нападника вдалим підкатом зірвав Дівєєв), але його постріл прийшовся у місце, де перебував голкіпер росіян.

Міг на 66 хвилині зняти всі запитання стосовно переможця зустрічі Жемалетдінов. Півзахисник Локомотива після розрізної передачі від партнера цілив у дальній кут воріт Фінляндії – м’яч пройшов поруч зі стійкою.

На 71 хвилині Гродецький врятував свою команду після класного обвідного удару Кузяєва – сейв матчу.

Фіни на останніх хвилинах могли врятувати нічию, але капітан номінальних господарів Паулус Араюурі ударом головою пробив над поперечкою воріт Сафонова.

1:0 – Росія перемагає і одразу починає готувати до вирішальної битви з данцями.