Ще один крок до чемпіонства АПЛ. Ман Сіті з Зінченком в основі розбирає Арсенал. ВІДЕО

Манчестерців не зупинити

Стрімкий старт

Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі Манчестер Сіті на матч 25 туру АПЛ проти Арсенала. Команда українця вийшла вперед у рахунку вже на 2 хвилині, коли після подачі від Мареза Сетрлінг ударом головою засмутив команду Артети – 0:1.

У першій половині команда Гвардіоли більше володіла м’ячем і загрожувала воротам суперника, але під завершення тайму саме лондонці почали активніше атакувати. Приємно, що Зінченко виділявся своєю надійністю під час атак Арсенала і не раз допоміг партнерам по команді нейтралізувати атакувальні потуги господарів. Особливо запам’яталися вдалі дії гравця збірної України під час подач у штрафний майданчик Сіті.

Photo by Shaun Botterill/Getty Images

Після перерви забити бодай один м’яч жодній з команд не вдалося. Хоч підопічні Гвардіоли мали пару моментів, коли Гюндоган і Канселу пробивали по воротах Лено. Мінімальна, але від цього не менш важлива перемога Манчестер Сіті з рахунком 1:0 дозволяє гостям впевнено почуватися на вершині АПЛ!