Ще один матч і ще один гол. Зозуля набирає обертів

Роман Зозуля забив свій четвертий м’яч у складі Альбасете цього сезону. Та цього разу його голу виявилось недостатньо для перемоги. Альбасете не зміг втримати мінімальну перевагу і на заключних хвилинах Кадісу вдалось зрівняти рахунок і звести гру до нічиєї 1:1.

На 37-й хвилині матчу українець відгукнувся на фланговий навіс Техеро і пробив головою у голкіпера. На щастя, для українця, Альберто не зміг повноцінно впоратись із ударом і м’яч опинився у воротах. Захисники Кадіса довго сперечались із головним арбітром щодо положення поза грою Романа. Та на повторі помітно, що Зозуля перебував на одній лінії із останнім захисником.

Та, як ми вже згадували раніше, Альбасете не зумів перемогти. Цікаво, що на 81-й хвилині тренер господарів замінив Зозулю, а в компенсований час Ромера врятував Кадіс від поразки. Після цього туру Альбасете залишається у зоні плей-оф на 5-му місці із 9 очками після 5 турів.