Ще один погром. Динамо розбиває команду улюбленця Кварцяного. ВІДЕО

Київське Динамо здобуло чергову перемогу на турецькому зборі.

Умовна основа Динамо

Команда Олексія Михайличенка зустрічалася з боснійським Борацом. Найцікавіший факт про суперника киян – головний тренер Браніслав Крунич, який свого часу грав у чемпіонаті України за Волинь. Склад киян був доволі наближеним до основного. Бракувало хіба Циганкова. Почали матч команди не надто інтенсивно. Боснійці одразу показали, що гратимуть другим номером і розраховуватимуть на контратаки. Після 10-ї хвилини команди провели доволі активний період. Більше шансів забити мало Динамо. Спершу Шабанов віддав точну діагональну передачу із власної половини поля. Шапаренко пробив у два дотики, але не поцілив у ближній кут. Далі той-таки Шабанов міг стати антигероєм. Артем дозволив супернику себе обіграти і вийти віч-на-віч із Бойком, однак гравець Бораца пробив повз ворота.

Голи

Після цього був просто неймовірно комічний епізод за участі киян. Вербич виконав простріл, Шапаренко м’яко скинув грудьми під удар Шепелєву. Постріл півзахисника киян прийняла стійка, добивав Русин – поперечка. Далі м’яч відлетів до Дуелунда і той бив головою, але голкіпер дістав м’яч із нижнього кута. Після цього команди взяли тривалу паузу, яку забитим м’ячем наприкінці тайму перервав Миколенко. Кенджора опинився з м’ячем у штрафному майданчику і на протилежному його куті побачив вільного партнера і зумів точно накинути м’яч на ногу.

У другому таймі головний тренер Динамо провів чимало замін. Один з тих, хто з’явився  на полі – Кадірі – продерся повз суперника і пробив з-за меж штрафного майданчика. Голкіпер Бораца бачив момент удару, але врятувати команду не зміг.

Естафету півзахисника підхопив Фран Соль. Спочатку він не забив з кількох метрів, адже м’яч влучив у поперечку. А потім іспанець скористався прострілом на порожні ворота від Караваєва.

Класний гольовий момент мав Сухоручко, який пробивав головою. Та не менш класно зіграв голкіпер боснійців, який зумів дістати м’яч із верхнього кута. Мащенко підхопив і прострілював на дальню стійку – Соль не встиг. Зате за декілька хвилин встиг Де Пена. Уругваєць скористався передачею форварда і в ефектному стрибку пробив в один дотик – 4:0.

На 69-й хвилині кияни привезли пенальті у свої ворота. Враньєш із позначки переграв Бойка. Після забитого м’яча Борац певний час провів із активним пресингом динамівців, але успіхом ці спроби не завершились. Динамо впевнено перемагає боснійців 4:1.